Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszem el! Mi a fenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el! Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval most szakítottam a barátommal, akit nem mutattam be a szüleimnek.

Anyáék pedig aznapra vendégeket vártak ,hogy pár napra odaköltöznek hozzánk mert náluk valami festés van vagy mi. Hazaérek az iskolából és mire beérek a konyhába ott űl az exema konyhába a szüleivel.... én azt hittem ott rögtön meghalok! Ilyen nincs!!! és mi pedig úgy csináltunk mint két idegen, mert kicsit gáz lett volna bejelenteni szüleinknek ,hogy amúgy mi jártunk... és most 1hétig el kell viselnünk egymást!! Mi a frászt csináljak??



2015. márc. 18. 18:09
 1/4 opened paradise ***** válasza:
Sitcom szagot érzek :D
2015. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csináljatok továbbra is úgy mint két idegen.

Én attól fognék padlót ha bárki beköltözne hozzánk egy hétre,mert náluk festenek.Ez milyen dolog?

2015. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond meg a szüleidnek, hogy mi volt köztetek és azt is, hogy te ezt nem szeretnéd "elviselni", hogy ott legyen az exed ahol te vagy..
2015. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez mekkora szívás....
2015. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!