Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez a csajnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a csajnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, mondjuk úgy a baráti körben, akivel volt egy-két kisebb kaland, ő össze akart jönni velem, de én nem akartam tőle semmit. Nagy nehezen sikerült vele ezt megértetni, de azóta, ha van valami házibuli, vagy hasonló mindig hazudik valami szépet. Több helyről hallottam vissza, hogy én olyanokat mondtam, hogy szeretem őt, máskor azt hogy smároljon le, stb. Ez mire jó neki?

2015. márc. 18. 21:53
 1/7 K. Isti ***** válasza:
Hülye és kész és írd meg neki vagy mondd, hogy ezeket mondták
2015. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik. Hagyj a csudába:).
2015. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig is vele foglalkozol.
2015. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te meg mondd, hogy azért nem jöttél vele össze, mert 8 centis farka van.
2015. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt a 10 centi is
2015. márc. 18. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
minden nő aljas, a szivatást és az alázást élvezik
2015. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak szerelmes..Büszke lenne arra, ha veled lenne, másképp nem nyomorulna ennyit.
2015. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!