Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy (A) csajnak írogato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy (A) csajnak írogatok hajnalok hajnalán, miközben ő alszik?

Figyelt kérdés
Egyszercsak azonkaptam magam hogy írnom kell, és írtam, bár szerintem közrejátszik hogy kicsit megvagyok fázva és lázas vagyok egy pöppet... Szerintetek ez gáz? Ti örülnétek neki ha egy (A) srác írogatna nektek? Körülbelül 20-30 percnyi olvasnivalót halmoztam fel neki, kb 3 óra alatt...
2015. febr. 25. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fogja elolvasni.
2015. febr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát attol is függ hogy milyen a kapcsolatom az adott pasival..

Én elolvasnám :) és talán örülnék is neki

2015. febr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem gáz. Szerintem cuki, mondjuk nem tudom, azért ez elég nagy mennyiség.. :D
2015. febr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék neki, mivel srác vagyok és heteró.

De ha csaj írna, még akkor se olvasnám el...

a személyes kontaktus már nem divat? (jó a te beteg vagy, nem rád értem)

Én jobban beülnék egy lánnyal pl. egy kávézóba, de volt már olyan, hogy kocsmába ültünk be a volt csajommal :DD

2015. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az az (A) csaj és (A) srác?
2015. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem fogja elolvasni.
2015. febr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ö Ha jot alszik es felebred hogy allandoan csipog az a baszott telefon akkor en letekernem a nyakad :D ha nö lennék :D es nekem irogatnal xD xD

26 F

2015. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!