Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyek valamit, vessek véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek valamit, vessek véget ennek, vagy hagyjam, hogy alakuljon magától, ha úgy van?

Figyelt kérdés

Volt barátom bejelölt facebookon . Kb egy éve lett vége a kapcsolatunknak .. ezek után most van harmadik alkalommal,hogy keres.

Azt írta,nem akar velem rosszban lenni,és kérdezte ,lehetünk-e jóban megint,mint rég. Én azt írtam,h nem tudni,mit hoz a jövő..

Szerintem nem tud róla,hogy én még mindig érzek iránta valamit ,és ez a helyzet nekem borzasztó....


Szeretném vele újrakezdeni, leírni ezt nem merem és nem is akarom neki , de most ezzel,hogy felkeresett,egy reményt adott nekem,még ha nem is tudja.


Tudom,hogy én is sokat jelentettem neki ,azt nem tudom,most mit....talán még most is valamit,ha megint felkeresett.


Nem akarom,hogy játszadozzon az érzelmeimmel,még a tudta nélkül sem......

Nem volt nagy beszélgetésünk,azt írta a végén,hogy nem zaklat tovább és elköszönt. Nem tudom,ezt mire értette,hogy véglegesen vagy úgy erre az alkalomra....

Nála nem lehet tudni,mi a végleges.


Tehetem azt is,hogy várok,és ha valóban számítok neki még,akkor nem tartja magában ...ez az,amit szeretnék legbelül,de persze szép kis álom.


Ti mit tennétek a helyemben?


19l


2015. márc. 19. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:

ismered a exed ha nem akar senkivel se rosszba lenni akkor ez annyi amennyit írt se több se kevesebb...


anno kapcsolat vége is számít ki miatt lett vége... miért lett vége...


De ha meg akarod tudni mi a helyzet hívd el semleges helyre pl egy kávézóba beszélgetni arcáról csak tudsz olvasni mi a helyzet ha meg nincs jel akkor megköszönöd a végén és te balra el ő jobbra el

2015. márc. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazad van , tudatnom kell vele,hogy még szeretem. inkább még most,és akkor elkezdhetek túllépni ... mert rájöttem,hiába szeretem, valahogy nem akarják az égiek,hogy együtt legyünk..
2015. márc. 19. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!