Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha három éve szerelmi bánatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha három éve szerelmi bánatom van, akkor nem tudok csinálni semmit, csak még mindig várni, amíg magától emlmúlik? Mit tudok csinálni addig?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 22:07
 1/5 CptTomato ***** válasza:
Kezdj el élni, olyan dolgokat csinálni amit eddig nem...vagy csak élj magadnak, ilyenkor jó ha előtérbe kerül kicsit az ego.
2015. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú, lány? Ha gondolod beszélhetünk privátban, sajnos nekem is vannak történeteim e téren.
2015. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22/F
2015. márc. 16. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz beszélgetni nekem írhatsz szívesen meghallgatlak. 17/L
2015. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hasonló nekem is, idáig mindig tul lettem rajta, de a jelenlegi 2 eve tart...
2015. márc. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!