Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ez helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez helyes tett? Segítsetek

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy fiú aki már 2 éve tetszik és nagy nehezen összejöttünk. Nagyon megbìzunk egymásba. A fantáziája rettenet piszkos. Tipikus 14 éves fiu. De nekem nagyon bejön. És szerintetek vágyik szexre? Én nem akarok semmit mivel csak 14 vagyok. De ő szerintem szeretné. Attol meg hogy felizgatnám meg ilyeneket csinálnánk ugye nem leszek k*va(nem szekszelnénk) csak ''huncutkodnank'' ez helyes? Mit gondoltok?

2015. márc. 19. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Kislány!!!...,
2015. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kislányok
2015. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Választ kértem!
2015. márc. 19. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha fel vagy rá készülve, és Te magad nem ítélnéd el magad érte, akkor "játszatok".
2015. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Huncutkodjatok nyugodtan de ha nem tudnad a fiuk ebben a korban nagyon kegyetlenek tudnak lenni csak azert hogy menok legyenek. Ha huncutkodtatok szamolj azzal is h. fent áll a veszelye annak is hogy elmondja a baratainak,hogy mar megvtal neki...nah akk mar tleg lefog ak nezni teged...gondold at egy parszor mit teszel...vagy rácseszel...:DD

14 l

2015. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

(nem szekszelnénk)

Na, megvan a napi böszmeségadagom.

2015. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en azt mondom kedves kerdezo en mint egy 15eves lany edesanja varj meg egy kicsit azzal a jatszadozassal mert meg nem ertel erre meg. en azt mondom anxukaddal beszelj erol a temarol. es inkabb a konyveket bujjad hogy okosab legyel.
2015. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az mégis mit jelent, hogy "a fantáziája rettenet piszkos"? :D
2015. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1.:Vágyik-e rá? 11-12 éves korunk óta mindannyian ezt bátran mondhatom az összes fiú nevében.

2.:Ha megbízol benne akkor gondolom, nem "menőzne" vele, tehát ez a probléma forrás kilőve.

3.:Ha mentálisan elég érettek vagytok akkor a "huncutkodásból"(miért nem tudtál volna pattinget írni azt nem tartott volna fél percig míg rájövök, hogy hogyan kell írni...) nem lehet gond.

(pro tipp:Szülők elég idegesítőek ilyenkor, őket valahogy érdemes elkerülni)

2015. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!