Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, akinek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akinek nagyon tetszem. Kb, mindent megtenne értem, és erre már tett is tanubizonyságot. Külsőre nagyon helyes, belső értékei is nagyon rendben vannak, szinte ez a "tökéletes" szó rá van. De, nem vonzódom hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez megváltozhat? Tudom, hogy vele jó lenne, de egyszerűen nem vonzódom hozzá. Hogy változtassak ezen?
2014. nov. 22. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenben jó, de mégsem tetszik. Aztán jön egy bunkó aki kb. külsőre, belsőre is rossz, már-már alulmúlhatatlan de hozzá "mégis valamiért vonzódsz" majd...


Női logika újabb ékes példája...

2014. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt Én is tudom, hogy ez a baj, nekem is van ennyi eszem. A srác 18 éves, testépítéssel foglalkozik, nagyon kedves, aranyos, volt hogy hozott nekem kaját a versenyem után (Én is ezzel foglalkozom), amikor bajom volt megvigasztalt. Nagyon helyes is, de nem, Én sem tudom miért, de változtatni akarok ezen...
2014. nov. 22. 22:00
 3/3 anonim válasza:
Milyen iranyba akarsz valtoztatni?
2014. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!