Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami, vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami, vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már hónapok óta ismerek, de fél évig olyan volt, mintha idegenek lennénk. Most azonban nagyon megtetszett. Egyre többet beszélünk, keresem a társaságát, viszonylag sokat vagyunk együtt. Amikor ott vagyok vele mindíg mosolyog, jó kedve van, de soha nem mond semmi konkrétat és rávezetni se tudom a dolgokra.

Gondoltam már arra, hogy a megfelelő pillanatban elmondok neki mindent, de félek, hogy ez esetlegesen a barátságunk rovására mehet.

Van valami ötletetek? Persze tudom, aki nem mer, az nem nyer, de számomra nagyobb a tét annál, minthogy 1 mondattal eldobjak mindent.

Előre is köszi!



2015. márc. 19. 14:36
 1/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Amúgy szerinten kerdezd meg viccesen, hogy hogy áll a fiúkkal, nem veszítesz vele semmit.
2015. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele, kérdezd meg , hogy mit gondol rólad :) Mond el neki, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban,mert ha Te nem, akkor megteszi más! :)
2015. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Mire gondolsz az alatt, hogy viccesen?

2. Bevallom félek attól, hogy megteszi más, tudom, hogy lépnem kell valamit.

Mind a kettőtöknek ment a zöld kéz, amúgy én 17 vagyok, a lány 16

2015. márc. 23. 05:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem könnyű, hiszen barátok vagytok. De mi van ha arra vár, hogy megtedd felé a lépést? És a megunja a várakozást és más nyit majd felé? :)

Fiatal vagy, tedd azt amit a szíved érez, mond ki amit gondolsz..egyszer élünk nemde? :)

2015. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valóban egyszer élünk, ez teljesen igaz. Ma meg is tettem a lépést felé, egyenesen kimondtam, hogy mit érzek és mit szeretnék. Sajnos nem jól sült el a dolog,azt mondta ez neki túlsok sok, szóval nem tudom, hogy mi lesz a vége... Mindenesetre köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 25. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat alapja az őszinteség, ahogy a barátságé is :) Ha nem mondtad volna el, amit érzel, becsaptad volna őt is, de még magadat is ...
2015. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Így van.

Végül helyre jöttek a dolgok, bár nem úgy folytatódik a "történet" ahogy azt én szerettem volna, de megnyugtat a tudata, hogy barátként magam mellett tudhatom és ki tudja, lehet idővel még kisülhet belőle valami, de azért nem erőltetem a továbbiakban.

Tényleg köszönöm a segítőkész válaszokat :)

2015. márc. 31. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!