Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak az internetes tarskeresokrol?

Figyelt kérdés
Kort es nemet is, meg az oldal nevet is mondjatok letszi.:)
2015. márc. 19. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, direkt úgy jelöltem be, hogy nőt keresek. Erre 3 féle pasi ír csak... az egyik, aki Mr Grey-nek képzeli magát, a másik, aki csak szexet akar, a harmadik pedig 60 éves taták... Mindezt úgy, hogy direkt ki van írva, hogy nőt keresek + a kor is ott van.
2015. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, Love.hu
2015. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig semleges. Én még 19 éves fejjel csak a Randiface.hu-t próbáltam :) Aki hozzám hasonló csajra ráírtam annak a 70%-a vissza is írt,de nagyon sokan bombázzák őket levéllel úgyhogy nehéz akárkitől is randit kicsikarni..fiúknak akkor praktikus ha Budapesten vagy a közelében laknak..
2015. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmivel sem rosszabb mint bárhol máshol ismerkedni. Megvannak ugyan úgy az előnyei és a hátrányai is.

Badoo-t használtam, pozitív tapasztalataim vannak, csak a kamu profilokkal kell vigyázni. Volt nem is egyszer olyan, hogy a lány írt rám, pedig nem vagyok egy megtestesült álom:D

Ja és barátnőmet is itt ismertem meg:)

20/f

2015. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!