Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az miért van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az miért van hogy ismerősöm az a tipikus "magyar" és ez történt?

Figyelt kérdés

csak ismerős nem olyan barát (bár segítünk egymásnak ha valami olyan van lehet számítani rá) tudjátok az a fajta aki okoskodik de annyira nem igazán tud semmit se, és akárhányszor volt téma akármi hogy fúj b*zik így b*zik mert gusztustalanok meg milyen már...

Aztán egyszer megelégeltem és az arcába vágtam hogy na én meg az vagyok és akkor most engem is ki akarsz írtani???

Erre köpni nyelni nem tudott aztán idővel elkezdett kérdezgetni hogy hát de hogy-hogy én meg hogy történt mit csináltak velem (ezen jót nevettem) aztán nagyjából elmagyaráztam neki a dolgokat persze láttam az arcán a vegyes érzelmeket stb (próbáltam finoman fogalmazni :D)


na és a lényeg múlt héten büszkén újságolta hogy valami kis b*zis srácot piszkáltak a szórakozóhelyen és megvédte mert biztos "rendes gyerek" ahogy ő fogalmazta

szerintetek ha minden "ilyen" ember mellett lenne egy olyan ismerős aki az akkor felfogná hogy mi is ez az egész és nem azt látná benne (mivel tudatlanok) hogy "divatolunk" vagy ilyesmi meg kitudja még milyen hülyeségeket gondolnak


2015. márc. 19. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
figyelj, ezzel nem jó helyre jöttél D: itt szinte mindenki javíthatatlanul homofób
2015. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor egy bzinak segítettem, belekötött két cigó.
2015. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
hát nem tudom, én se bírom a b*zikat, de engem az zavar hogy ugyan azzal a nemmel csinálják, szerintem ez abszurd, de amúgy nincs velük bajom, és szerintem nekem úgy magyarázhatja ahogy akarja, nekem ez akkor is életidegen lesz, de tényleg kihangsúlyozom, nekem nincs bajom a b*zikkal
2015. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es am mire gondolsz? mármint ezt nem értem, mit segítettél neki? o.O


Jaa nem a szexuális életemet magyaráztam el ahhoz senkinek semmi köze meg nem reklámozom meg aki szerintem meleg és ezt a részét reklámozza az pont ellenszenvet vált ki meg amúgyse tartozik senkire mit csinálok akkor...

meg, megértem hogy ez a heteróknak "gusztustalan"


engem csak annyi zavar ha ok nélkül hulladéknak hívják a melegeket meg ilyenek ez elég bántó tud lenni még ha amúgy nem is mutatom mert szerintem nem ez határozza meg hogy ki milyen ember na de nem hittéríteni akarok haha :)

2015. márc. 19. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy felnyitottad a szemét. :D
2015. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

rátapintottál a lényegre...

rengeteg sztereotípia a szülőktől kapott gondolkodásmód miatt alakul ki.. vagy a média, vagy a közeg...

rengeteg homofób az életében nem látott meleget, rengeteg rasszista életében nem találkozott fekete emberrel...

.. aaa cigányság egy külön kategória, az tény, hogy időnként nehezen tűrhetőek, de többen utálják őket, mint ahányan ismerik is őket... van aki jogosan utálja őket, de a legtöbben csak csordaszellemből...


igen, amikor meglátod, hogy a meleg, az afrikai, a cigány, a zsidó, az ázsiai, az értelmi fogyatékos, a vak, a mozgássérült, a ronda, a szegény ember is ember, akkor hajlamos vagy empátiát növeszteni:D bár sajnos sokan túl berögzültek ehhez.. pedig a skinhead, a rasszista, a homofób is ember... olyan ember aki embereket bánt..

.. talán még a politikus is... najó, csak vicceltem;D

2015. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs a melegekkel, mindenkinek joga van azzal kapcsolatban lenni, akivel szeretne. Én teljesm mértékben támogatom őket. Úgy tudom, Szlovéniában már össze is házasodhatnak. Itt sajnos erre nem sok esélyt látok. :\ Az ismerősöd legalább ,,jó útra tért". :D
2015. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4: Igazából semmire.
2015. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ezen jót nevettem :DD


egyébként mint meleg én a felvonulást is betíltanám mert ebben az országban szerintem ilyen jellegű felvonulásnak nincs helye ez nem az az ország ahol ezt kultiválják mert szerintem erőszakosan szexuális szempontból akarják az emberre erőltetni kicsit úgy tudnám elképzelni mintha (egy számomra is gusztustalan) pl kaki szexet reklámoznának hogy ez jóó meg ez kell jobban örülnék ha mondjuk ilyen rendezbények helyet nyílbános fórumok lennének ahol "normális" életvitelt élő meleg leszbikus emberek mesélnének a dolgokról nem kisbugyiban ráznák magukat mert ez elég sokkoló tud lenni :D kb mintha valakit a mélyvízbe dobnának cápák közé hogy na ússzál fiam

2015. márc. 19. 20:04
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as az úgy jó :D
2015. márc. 19. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!