Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nálatok kizáró ok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nálatok kizáró ok egy lányon a "r. Ibancrendszám"?

Figyelt kérdés

Nos, nincs még tetoválásom, az első lenne. Nem divatból csináltatnám, vagy mert sok csajnak van, hanem mert egyszerűen csak tetszik. Hasonlót szeretnék, csak kisebbet : [link]

Srácok, titeket ez tényleg nagyon taszít? Szóba sem állnátok olyan lánnyal, akinek ilyene van, vagy mit gondolnátok róla?

17L


2015. márc. 19. 20:36
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ha nem működne a link, a negyedik, ahol a csajon kék felső és gatya van.

2015. márc. 19. 20:38
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
ha nem is kizáró ok, de számomra hatalmas negatív pont. Nagyon oda kéne magát tennie a hölgynek, hogy ezt elfeledtesse velem, amit hát valljuk be, nem valószínű, hogy egy olyan lány meg tudna tenni, aki szerint ez szép és "ízléses".
2015. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem Igen:D 18f
2015. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SweetLady ***** válasza:

Azt a részt szőrteleníteni kell mielőtt rá tetoválnak

Tudtommal így van valaki javítson ki ha nem :)

De amúgy még nyúlhat a bőröd és deformálódhat (főleg majd szülés után ha hízol )

De szerinte szép fiúk majd többet mondanak

elnézést ha valamit rosszul írtam tényleg javítsatok ki ha nem jó xD

2015. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent sem szeretem a lanyokon a r*bancrendszamot, de ez a nonfigurativ ocsmanysag a legcsunyabb, amit lehet csinaltatni. Bocsi, de nekem ez a velemenyem. Ha meg egy kis felesleg is van rajtad, akkor meg meginkabb.. mas haverjaimnak is ez a velemenye..szerintem felejtos. Ha mindenkeppen szeretnel oda egy tetovalast, legalabb legyen valami jelentese, erteke, ami az eletedhez/szemelyisegedhez kapcsolodik, es fontos Neked. Ez a legjobb modja, hogy a legkevesbe banj meg egy tetovalast. De ha ezt magadra varratod, egy ev mulva mar sikitva kaparnad le magadrol. Ha meg mindenkepp akarod, es hajthatatlan vagy, varj vele legalabb 1-2 evet, es ha meg mindig szeretned, talan nem banod meg.
2015. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bor zoltán ***** válasza:
Nem,ez is csak egy dísz,van akinek tetszik van akinek nem,engem spec nem zavar,bár nem is rajongok érte.
2015. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bor zoltán ***** válasza:
Visszavonom, most néztem meg szerintem nagyon jó
2015. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem a tetoválás önmaga és az elhelyezkedése lenne a bajom, hanem az, hogy aki tetováltat az valami egyénit, rá jellemzőt varrasson magára, egy tetoválás elég sokat elmond. Az, hogy egy tök átlag kb semmit varratnál magadra, abból azt szűrném le, hogy egy totál tömegcsaj vagy, aki csak a "divatot" követi még ebben is, és nincs egyénisége.
2015. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyik lehetséges kizáró ok számomra,előfordulhat a tetoválás közben fertőzöttség,pld HCV vírus!
2015. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Chone ***** válasza:
Eléggé kizáró. Tetkó párti vagyok, barátnőmnek is van sok és nekem is, de a r.rendszám nagyon gáz. :D
2015. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!