Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Nektek mi a véleményetek a gyerekarcú, kedves, melegszívű, de gátlásos félénk fiúkról? Járnátok ilyen sráccal? Vagy ez ki van zárva nálatok? 23/F

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, és szeretnek is az emberek. De a lányok inkább csak egy aranyos kisrácot látnak bennem, és semmi komolyat nem akarnak tőlem, csak barátkozni. Léteznek olyan nők/lányok akiknek kifejezetten az ilyen fiúk/férfiak jönnek be? Mert én kételkedek benne, az összes lányról akikről azt hittem, hogy tetszem nekik. Pont a velem ellenkező srác a barátjuk, határozott, karakteres arcú, rossz (külsőre,belsőre egyaránt) stb...
2015. márc. 11. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok hát pont mindaz vagy ami engem taszít egy férfiban.

Gyerekarcú...

gátlásos, félénk...


Ha még bunkó is lennél be is zárulna a kör.


Szóval nem, nem lenne esélyed. Nekem a férfias férfiak a zsánereim külsőre és belsőre is. Barátnak biztos nagyszerű ember vagy, de egy férfitől többet várok.

2015. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?
2015. márc. 11. 14:26
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, az én barátom is hasonló mint Te.:)
2015. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 14 éves lehet. Amúgy ő csak egy nő/lány, de rajta kívül még van sok, és hidd el fogsz találni olyan lányt. Csak kitartás. Én is találtam végre 19 éves vagyok és találtam egy gyönyörűszép lányt. én is gyerekarcú vagyok vagy 15 nek nézek ki, stb. de neki jó vagyok és velem van, a hétvégét is eggyütt töltöttük ami csodálatos volt és nem is gondoltam volna, hogy valaha is elsz ilyen szép barátnőm 19/f
2015. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataim alapján emberszámba sem vesznek. Csak arra vagyunk jók nekik, hogy kihasználjanak, hülyének nézzenek, és azt hiszik, hogy velünk bármit meg lehet tenni, hogy nincs lelkünk.

A kölyökkép a világ legnagyobb átka, ami férfit sújthat. Bárcsak én is tipikus macsófejű szakállas állat lehetnék, akire a nők nyáladzanak, de még egy rohadt szakállat sem tudok növeszteni, mert az is előnytelenül nől.


25F 17-nek nézek ki…

2015. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy kedves és melegszívű vagy pont hátrány náluk, ez annyit jelent, hogy született balek vagy, üdv a klubban... egyébként előbb-utóbb mind a kettő el fog műlna, amikor a kedves nők elégszer néztek levegőnek, vagy tapostak tűsarokkal a lelkedbe.
2015. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!