Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat-e az, hogy külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat-e az, hogy külsőleg nem vonzódom a barátomhoz? Miért lehet ez? Volt még valaki így?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt.

Az elején mikor udvarolt akkor sem a külső fogott meg először, nagyon tetszett az,hogy láttam rajta hogy tényleg engem akar,nagyon tepert,figyelmes volt és velem akart lenni.

Ez annyira elcsábított,hogy belementem a kapcsolatba azt gondolva,hogy majd úgyis megváltozik a hozzáállásom.


Teltek a hónapok,elvoltam azzal,hogy megismerjem őt, nagyon jó lélek, ilyen fiúval még nem is találkoztam.Megbecsül és figyel rám, egyre jobban odavan értem úgy látom, és siet is mindennel. Már minden dolgát hozzám igazítja, azt tervezi,hogy mi lesz majd pár év múlva,a közös jövőnkben, hogyan alakítsuk a dolgokat.Volt,hogy mikor házasság volt a téma felhozta,hogy ő már most elvenne engem,habozás nélkül,ő lenne a legboldogabb...köpni nyelni nem tudtam. Meg vannak az ilyen apróbb dolgok,hogy közös tetkó stb,amit szintén korainak tartok.

Ahogy egyre több ilyen dolog van úgy érzem kicsit kezdek meghátrálni.

Mindig is a komoly és tartós párkapcsolat híve voltam, egy barátom volt idáig,első szerelmem 2 évig.De úgy érzem hozzá jobban kötődtem mint a mostanihoz.

Nem tudom miért vannak olyan érzéseim,de néha elgondolom,hogy külsőleg nem is tetszik nekem, főleg hogy néha szinte kopaszra vágja a haját, meghagyja a szakállát,meg túl kilógnak a fogai, legbelül mintha az kívánnám bárcsak helyesebb lenne.

Ugyanakkor minden belső tulajdonságát imádom és megszakadna a szívem,ha azt a jó lelkét bármivel megbántanám...de be kell valljam néha az előzőhöz hasonlítgatom,hogy neki ilyen és olyan volt és stb...


Szex az működik,mert érintéssel eléggé felizgulok,és szeretek szeretkezni,de ha pl távol vagyunk sosem jut eszembe,hogy kívánnám.


El fogok tudni ettől tekinteni valaha? Kérlek aki hozzá tud fűzni valamit írjon, én ebben tapasztalatlan vagyok:/

Azt sem akarom,hogy túl beleélje magát,de én szeretni akarom őt.

18L


2015. márc. 19. 21:20
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik,amit kihagytam,hogy másoknak is tetszem,sok jó visszajelzést kapok és a barátom is mond néha olyanokat,hogy el sem hiszi,hogy vele vagyok...és belegondolok abba,hogy ha távol leszünk,pl egyetem, mennyire fogom kibírni és ellenállni?
2015. márc. 19. 21:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fog változni. Én is beleestem már egyszer-kétszer ebbe a hibába (csak én lányokkal). Akármilyen jó fej valaki, nem szabad olyan emberrel járni, aki külsőre nem tetszik.
2015. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:
85%

így hogy inkább baráti szálak fűznek hozzá ,nem hinném hogy beleszeretsz


él kellene engedned............

a külseje tök mindegy lenne,ha szerelmes lennél bele

2015. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt az előző barátommal, majdnem szóról-szóra. Végül szakítottam vele 2 év után, az elején az ember jobban "tolerálja" ezt a hiányosságot, de később amikor már oszlik a rózsaszín köd, sajnos rájöttem hogy sosem lesz az igazi így.
2015. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szereted, de nem vagy belé szerelmes, ez a gond és kicsi rá az esély hogy ez valaha változni fog

ha az egyetem miatt kevesebbet fogtok találkozni, még rosszabb lesz a helyzet, hisz mint ahogy te is mondtad, amikor nincs melletted nem is érzed úgy a hiányát

az lenne az ideális, ha csak barátok lennétek, de mivel ő egyértelműen szerelmes beléd, nem biztos hogy el tudná azt viselni

2015. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!