Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt? Miért csinálhatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Miért csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés

Osztálykirandulason vagyok epp, tegnap "kicsit" buliztunk, amikora tanarok mar kello tavolsagra voltak, nem vagyok nagy ivos de most sikerult annyira berugnom hogy bealudtam az egyik szobaba (ahol tomorultunk) es ami ezutan kovetkezett, azt masoktol hallottam ma vissza, hogy az egyik srac (akivel amugy tok jo a viszonyom) a buli vege fele a karjaban atcipelt (mikozben en aludtam es nem ebredtem fel) de nem a sajat szobamba, hanem az ovebe (nem vagyunk sokan, mindenki kulon szobat kapott) persze reggel mellette ebredtem de nem volt erom kerdezoskodni akkor..

Oke, hogy vigyazni akart ram, de nem ertem hogy miert nem a sajat helyemre vitt? Szerintetek?

17evesek vagyunk


2015. márc. 19. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt nálla kulcs?
2015. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen kulcs? Nyitva voltak a szobak, legalabbis az enyem igen
2015. márc. 19. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fáj az ülés? XD
2015. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2: Ez nem derült ki a kérdésből... Mi lenne ha őt kérdeznéd?
2015. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!