Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magukat kislányosnak - de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magukat kislányosnak - de érett gondolkodásúnak tartó - lányok. Ti a kisfiús fiúkhoz vonzódtok inkább vagy éppen ellenkezőleg, a férfiasabb, keményebb srácokat preferáljátok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

a férfias, érett, önálló magabitos férfiakat kedveljük!

19L

2015. márc. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az érett gondolkodásom miatt pont,hogy a 2-3 évvel idősebb férfiakkal találtam meg a közös hangot. Ők általában már férfiasabb srácok.

18L

2015. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő nem zárja ki egymást.
2015. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magabiztos,intelligens,karizmatikus és ahogy jóanyám mondaná ha egy fokkal szebb az ördögnél az már jó, de most viccen kívül ha a fenti háromhoz még hozzájön az hogy megtud nevettetni és lehet vele beszélgetni akkor tökéletes lenne
2015. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább az utóbbi imponáló, bár ennyi tulajdonság nem lenne elég, hogy valakit "preferáljak" :D
2015. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!