Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anál előtt hányszor kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál előtt hányszor kell beöntést csinálni? Illetve mennyi vízzel? Szeretném kipróbálni, de maximálisan tiszta szeretnék lenni, elsüllyednék ha esetleg kakis lenne a pasim farka. Tudom, h neki természetes lenne, de nekem nem.

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

senkinek se természetes, ha kakis a farka

mi nem szoktunk beöntést csinálni, a végbélnek az a része tiszta

tapasztalatból tudjuk...

2015. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha aznap már elvégezted a nagydolgodat, nincs hasmenésed, és rendesen megmosakszol szex előtt, akkor nem lesz kakis. A beöntés nem szükséges. Persze van, aki szereti csinálni.:)
2015. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Joe.38 ***** válasza:
Kell a beöntés? Macerás. Eredmény nem tökéletes. Feleségemmel nem szoktuk. Nincs ilyen probléma. Régebbi barátnőim viszont volt, hogy csinálták. Macerás volt. De volt kettő akinek bevált beöntés helyett, hogy kádba guggolva lecsavarta a zuhanyrózsát kellemes test meleg folyóvizet feldugta. Feldugta kihúzta, kijött ami kijött megismételte míg csak víz jött. Ez pár perc, nem kell előkészülni nem kellenek eszközök. Gyors volt, higénikus hisz kádba kihúzott lefolyó dugóval le is zuhanyozhat után. Tökéletes, ha szükségét érzed.
2015. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Otthon inkább ne csinálj beöntést, mert nem valami higiénikus. Más részt meg ennek van egy módszere, hogy hogyan kell csinálni, nem csak beöntöd a vizet és kész, kórházi eszközök kellenek hozzá. Ápolónőnek tanulok, azért tudom. Esetleg pezsgő kúpot tegyél fel magadnak és utána mosakodj meg jó alaposan.
2015. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Cica!

Ha a csokibarlangba kóborolunk akkor természetes hogyha ráragad a makkomra csoki!

Ez ugyan olyan mint amikor a strandra mész és vizes leszel!

Háborognak hogy ugrok egy seggest a medencébe és a medenceparton csücsölő emberek és a medence mellett mindenki vizes lesz! Akkor minek mennek oda!

Érted! Ugyhogy pucsíts aztán had szóljon!

2015. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:-D hat jo na..de ha meglehet elozni akkor meg szeretnem :-D
2015. márc. 23. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam beöntést csinálni,osem volt kakis a párom farka
2020. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!