Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves, egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, egyedülálló férfiak! Titeket zavar hogy a tinik orrba szájba szexelnek nektek meg nem jut egy normális, jó érzésű lány sem?

Figyelt kérdés
Csak engem kap el az indulat mikor az általános isi előtt elmegyek és már a 14 évesek is falják egymást?
2015. márc. 20. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Zavarni zavar, de felismerem a magam hibáit, és tudom, hogy számomra ez nem lehetséges. Így könnyebb elviselni is.
2015. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mik a hibáid? Nekem elsősorban az hogy csúnya vagyok.
2015. márc. 20. 15:30
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Zavar, de manapság egyre később érnek a nők...fejben. 29F
2015. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem zavar. Majd egy tinilány hátha rámcuppan.
2015. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
25 éves vagyok, és rohadtul zavar engem. Mert a korombéli, 23-26 éves lányok csak a 30 feletti férfiakkal állnak szóba. A 20 éves és az alatti lányok meg ri.bancok egytől egyig. És nekem nem jut egy nő sem. Úgyhogy depresszióval kezeltetem magam pszichológusnál, ebből adódóan.
2015. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

"Mik a hibáid?"


Pszichés zavarok, nem szocializálódtam, állandó izgatottság, kommunikációs nehézségek. Nem tud az ember ismerkedni, ha nem is tud megmaradni emberek közelében, nem igaz?

2015. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Pszichés zavarok, nem szocializálódtam, állandó izgatottság, kommunikációs nehézségek. Nem tud az ember ismerkedni, ha nem is tud megmaradni emberek közelében, nem igaz?"


Megnyugtatlak, ha mindezek nincsenek és pl csúnya vagy, az se ér semmit.


Nekem jó beszélőkém van, határozott vagydok, magabiztos, de! Csúnya! Tehát gyakorlatilag ugyanott vagyunk mintha egy kuka lennék a sarokban.


Ha te is csúnya vagy akkor ne bánd hogy nem vagy szociális ember. Hidd el, csúnya fiúknak akkor se terem babér ha full szociálisak. Nem véletlenül a gimi ronda fiúi szüzek még a mai napig is. Pedig 24 évesek vagyunk már.

2015. márc. 20. 15:39
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Sajnos én is csúnya vagyok, ráadásul alacsony, így esélyem sincs, hogy valaha szeressen egy lány.
2015. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

A barátom a gimi egyik fő "ronda fiúja"-ként volt számon tartva. :D

Semmit sem számít, hogy ki milyen volt a gimiben. Viszont az tisztán látszik, hogy akárhány éves is vagy, te leragadtál agyban a tinik szintjén. Rájuk irigykedsz, felszínes vagy és ráadásul még mindig a gimiről hablatyolsz. Fel kellene nőni!

2015. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem zavar, mert nem másra irigykedek. A magam dolgával foglalkozok.


24/F

2015. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!