Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha semmibe veszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha semmibe veszem az olyan embereket, akik csak egy testet láttak bennem és tárgynak kezeltek?

Figyelt kérdés

Több ilyen eset is volt sajnos. Volt, akinek csak arra kellettem volna, hogy féltékennyé tegyen valakit, volt, akiről kiderült, hogy csak ki akart volna használni szexre, és amikor megmondtam, hogy én csak komolyba megyek bele, akkor kiröhögött, hogy kinek kellenék én komolyra, értéktelen vagyok, mert volt már 2 komoly kapcsolatom és egy alkalmi szexem. Olyan is volt, aki retkes r_ibancnak nevezett, miután hetek óta nyomult és visszautasítottam.

Ezek óta több év eltelt, azóta van egy normális barátom, de némelyik ilyen tiszteletlen pasas azóta is az életemben van valamilyen formában (pl. csoporttárs az egyetemen, vagy egy társasházban lakik velem stb.), és hát ha volt alkalom, akkor átgyalogoltam rajtuk teljesen érzelmek nélkül. Az egyikük pl. miattam csúszott az egyetemen, mert egy tárgya nem lett meg, és a jóindulatom segíthetett volna, a többiekkel kisebb dolgokban voltam csak ilyen. Persze megy a pletykálás, és én vagyok a szemét, amiért "nem segítek senkin".

Ti is így látjátok? Más tűrné az ilyesmiket?


2015. márc. 20. 15:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem igazuk van. Szexmániás vagy.
2015. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
saját maga miatt csúszott az egyetemen, ő volt a balf_sz hogy nem lett meg a tárgya.
2015. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha valaki csak szexelni akar, az miért kihasználás?
2015. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mármint milyeneket?

Nem látok semmilyen konkrét részletet így nem tudok igazat adni senkinek.

Lehet, hogy te is úgy viselkedtél ami után ők úgy álltak hozzád, hogy kizárólag szexelni akarnak.

Az pedig, hogy hidegvérrel szemétkedsz velük, ha erre alkalom nyílik nem tesz jobbá.

2015. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem baj, csak pont olyan primitíven viselkedsz, ahogy ők. És bizony mindig lesznek olyanok, akik ezt szóvá teszik.


Kicsit furcsállom tudod, hogy neked folyton ilyen élményeid vannak, másoknak meg nem... talán a viselkedéseddel, öltözködéseddel, stílusoddal ezt üzened a pasiknak, hogy te erre vagy jó....


Mindent összevetve ennyi alapján éretlen, bosszúálló, kicsinyes nőnek tűnsz, akinek gőze sincs, hogyan kezelje a férfiakat. Vigyázz magadra!

2015. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért, mert azt álcázta, hogy komolyat akar, csak kiesett a szerepéből. Én pedig nem akartam tőle szexet, gyűlölöm, amikor valaki csak egy testet lát bennem, az olyan embert arra is méltatlannak tekintem, hogy szóba álljak vele. Nem viselkedtem úgy, nem öltözöm úgy, és nem vagyok alkalmatlan komolyra, nem vagyok értéktelen nő.

A normális férfiakkal meg elég jól tudok bánni, sok férfi barátom van, és van boldog párkapcsolatom is. A kérdésben említett férfiak a kisebbség.

2015. márc. 20. 15:48
 7/13 anonim ***** válasza:

De miért baj az, ha valaki nem akar tőled többet szexnél? Neki ez az igénye, ő ennyit akar tőled és nem kötelező szeretnie attól, hogy szexuálisan vonzódik hozzád.

Ha nem veszed őket komolyan az a te dolgod, de attól még lehet normális egy férfi, hogy nem csak komoly kapcsolatot akar.

2015. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért annak oka van, ha a legtöbb pasinak csak egy szexre kellesz. Van egy mondás, pasitól hallottam: Tüzet oltani a moslék is jó.


Szerintem el kéne gondolkodnod azon, h vajon kívülről miylennek tűnhet a viselkedésed, a megjelenésed, a beszédstílusod.


Nekem pl. nincsenek ilyen tapaztalataim, vajon miért?:)

2015. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Még csak nem is mondtam olyat, hogy a legtöbbnek szexre kellenék. Mivel nincs így, többnek kellenék komolyra, és mint mondtam, van is normális párkapcsolatom.

Összesen néhány férfi volt velem olyan, és mind bunkó volt és alacsony intellektusú. De engem akkor is zavar, mert senkitől nem tűröm el hogy így bánjon velem. Mindenkinek vannak határai.


Ha egyszer nevezne bárki is mosléknak a való életben, na akkor aztán tényleg minden emberségem eltűnne felé onnantól kezdve. :)

2015. márc. 20. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-ból kettő az egy.
2015. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!