Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hol ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Magamról : 21 éves vagyok,egyetemista lány.Szép arcom van,alacsony vagyok (158 cm ),vékony,de formás testalkattal.

Vicces,mindig mosolygós,kedves,kacér..és mégsem találom a páromat..Discoban nem lehet ismerkedni,lehetetlen,ha beülős helyre megyünk a csajokkal,hiába szemezek több fiúval is,nem jönnek oda,egyszerűen félősek,én pedig sosem mennék oda egy fiúhoz,szerintem nem a nő dolga.

Nem nagyképűségből,de azért vannak igényeim,szeretem ha a fiú okos,humoros és kedves,külsőleg is azért nézzen ki jól,igényesen.


Fiúk,ti hol ismerkedtek ?


2015. márc. 20. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az összes pasi gyakorin ismerkedik.
2015. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudok ismerkedni
2015. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt.
2015. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ismerkedni.

Egyébként ezzel a mentalitással, hogy "nem a te dolgod odamenni" aztán várhatsz.

2015. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. Most szívjátok meg, hogy kiölitek belőlünk az önbizalmat...
2015. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyképű vagy,túl nagy elvárásokkal,kb. a szőke herceget várod a fehér lovon,ami nem fog csak úgy betoppanni.Plusz még kezdeményezni sem akarsz,pedig pontosan ugyanannyi jogod van hozzá,mint a srácoknak.Tehát a semmiből várod a megváltót,így egyedül is fogsz maradni...
2015. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagyképű,csak tisztában vagyok az adottságaimmal..és nem fogok leállni egy olyan fiúval,aki nem tetszik,csak azért,hogy legyen valakim
2015. márc. 20. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!