Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? A férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? A férfiak és a nők valóban különböznek ebben?

Figyelt kérdés

Egyszer hallottam az egyik férfi ismerősömet beszélgetni a fiával a nőkről. A fiú amiatt kesergett, hogy soha nem lesz barátnője, mert ő nem vonzó a nők számára. Erre az apa valami ilyesmit mondott neki:

"-Ez nem igaz. Figyelj, a nők olyanok, hogy vagy tetszik nekik egy férfi, vagy nem. Ha egyszer egy nő eldönti, hogy neki egy férfi nem kell, akkor annak a férfinek semmi esélye. Csinálhat akármit, de mind hiába. Nincs olyan, hogy második esély, csak egy van. Ha azt eljátszottad, akkor vége, tovább kell állni. És azt a nők sem tudják, hogy miért jön be nekik egy férfi, és egy másik miért nem. Hidd el, van olyan nő, aki vonzódik majd hozzád. Annyit tehetsz, hogy kedves vagy, segítőkész...és nagyon fontos, hogy kezeld nőként őket. Csak akkor fogják a férfit látni benned. És nagyon sokan rád sem fognak hederíteni, lehet hogy 40-en visszautasítanak, de hidd el, aztán majd lesz egy, aki értékelni fog. "


Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez így van-e, és ha igen, akkor a férfiak is ilyenek? Főleg az utóbbi érdekelne, mert én nő vagyok, és egyet értek az előbb leírtakkal. Persze vannak kivételes esetek, amikor megváltozhat egy nő véleménye, de szerintem ez valóban ritka. Szóval a férfiaknak is vagy tetszik egy nő, vagy nem? És nehezen változhat meg a véleményük, vagy ők mások ilyen szempontból?


2015. márc. 20. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen így van, csak a férfiaknak alapvetően több nő tetszik, szóval nem kell 40 visszautasítást megélnie mire valaki "megszánja".
2015. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Hidd el, van olyan nő, aki vonzódik majd hozzád. Annyit tehetsz, hogy kedves vagy, segítőkész...és nagyon fontos, hogy kezeld nőként őket. Csak akkor fogják a férfit látni benned. És nagyon sokan rád sem fognak hederíteni, lehet hogy 40-en visszautasítanak, de hidd el, aztán majd lesz egy, aki értékelni fog. "

Ezzel a résszel egyáltalán nem értek egyet.

Aki ilyen a nőkkel,azt emberszámba sem veszik,és próbálkozhat akár milliószor is,akkor sem lesz egy sem aki vonzódna hozzá.

A nőknek csak a külső számít,semmi más.Ha helyesnek születtél,van esélyed náluk,ha nem,akkor nincs,ennyi az egész.

Meg mi ez a maszlag,hogy lesz majd egy aki értékelni fog?Ez butaság.Egyáltalán nem biztos hogy lesz.

És ezeket tapasztalatból írom úgy,hogy már nem is számolom régóta mennyi visszautasítást kaptam,jobb is nem emlékezni arra a sok megalázásra,kinevetésre,bunkózásra,amit a nőktől "kaptam".Pedig kedves voltam,segítőkész,és nőként kezeltem őket egytől-egyig.

Ja és ennek ellenére soha nem jött még össze barátnő,valószínűleg nem is fog már... :/

23/F

2015. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igaza van, leszámítva azt, hogy kedvesnek kell lenni. A lányok a bunkókra buknak, kivétel nélkül mind. Plusz aki csúnya, ahhoz egy nő se vonzódik.
2015. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezt beszélgetést megjegyezted séróból vagy felvetted diktafonra?
2015. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem igaz, hogy a nőknek csak a külső számít, semmi más, és az sem, hogy csak a bunkók kellenek nekik. Eddig én például csak olyanokba voltam szerelmes, akiknek elsőre kifejezetten visszataszítónak találtam a külsejét, és kedvesek voltak. Persze van vonzerő a bunkóságban sokak számára, de ez nem más, mint az önbizalom...Azt vettem észre, hogy a nőknek azok a férfiak tetszenek, akiknek van önbizalma, és férfinek tekintik magukat. Akikbe én szerelmes voltam, azokban is megvolt ez!És a legtöbb kedves férfi, főleg, ha még a külseje sem túl előnyös, nem kezeli magát férfiként. Ez igaz a nőkre is. Azért kellenek sok férfinak az agyonsminkelt...-ok, a visszataszító személyiségük ellenére, mert nőnek érzik magukat.
2015. márc. 20. 18:34
 6/19 A kérdező kommentje:
Megjegyeztem... Pedig legalább 4 éve volt. :D
2015. márc. 20. 18:35
 7/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ti nők összekeveritek a magabiztosságot a bunkósággal. Az meg, hogy visszataszítónak találtad a külsejüket, nem sokat jelent, mert a férfiak 90%-át csúnyának tartjátok.
2015. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Definiáld kérlek akkor,mit jelent "férfinak lenni",ez alatt milyen tulajdonságokat értesz vagy milyen viselkedést...

És szerinted nekem honnan kellene önbizalmat merítenem úgy mégis,mikor mint írtam egész életemben idáig a "nők" csak megaláztak,kinevettek,semmibe vettek.Túl sok visszautasításon vagyok túl,és egy sem mondta soha azt,hogy hmm legalább próbáljuk meg.És nem kapcsolatot,hanem csak beszélgetni,jobban megismerni a másikat stb.

Hanem csak külső alapján megítélnek,majd mivel nem vagy helyes,mész a levesbe...

2015. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A válasz amit az apa mondott a fiának az teljesen korrekt. De most ne sírjon már mindenki ezzel a külső dumával? Könyörgöm, LEGESLEGELŐSZÖR nem MINDENKINEK a külső számít??? Mert ha például elmentek egy buliba, mindegy hogy fiú vagy e vagy lány, nem azzal fogsz leállni beszélgetni vagy táncolni akit helyesnek és vonzónak tartasz? Vagy éppen nem ahhoz a csajhoz mész oda aki jól néz ki? Először mindenki azt nézi mert akkor még honnan tudná bárki is, hogy milyen a másik belülről?! Aztán utána ha megismeri egyik a másikat akkor dől el minden. Igenis számít a külső,főleg első benyomásra. Mert mindenki azt látja meg legelőször és az alapján fog ítélkezni. Nők is, férfiak is. Ez a kendőzetlen valóság. Miután már megismer jobban valaki valakit akkor lehet hogy nem lesz vele mert bármilyen jó nő/pasi olyan a személyisége. De először mindenki a külsőt nézi.
2015. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ja és amúgy lány vagyok.. 9-es voltam.
2015. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!