Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg el kéne fogadnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg el kéne fogadnom, hogy az adottságaim miatt csak olyan barátnőm lehet, akihez nem vonzódom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami magas, és túl jóképű sem. Akkor én nem is remélhetem, hogy olyasvalakivel lehetek, aki tetszene is?
2015. márc. 20. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen el.
2015. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, a saját szinteden kell keresgélni. Nem vagy "jópasi"

így nem lesz szép barátnőd, ez van.

2015. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
HA te nem akarsz szenvedni, miért várod el, hogy más szenvedjen? HA magadat nem tartod szépnek és neked sem kell ronda lány, akkor nem várhatod el egy jó nőtől, hogy veled akarjon lakin. De amúgy attól még találhatsz olyat aki tetszik majd :)
2015. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, sőt talán melegnek kellene lenned.
2015. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De más emberek hogy tudnak így boldogok lenni? Nem értem, hogy másoknak ez miért nem okoz fájdalmat, hogy tudnak olyan felszabadultan ellenni ugyanilyen helyzetben.
2015. márc. 20. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeresd, akit szeretsz.
2015. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Válogatós vagy! Ezt érdemled!
2015. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, ha az átlagos szintet sem éred el külsőre, akkor még csúnya barátnőd se lehet.
2015. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De más emberek hogy tudnak így boldogok lenni? Nem értem, hogy másoknak ez miért nem okoz fájdalmat, hogy tudnak olyan felszabadultan ellenni ugyanilyen helyzetben."


Hát úgy hogy nem boldogok és felszabadultak, max megjátsszák. :) De mellette megy a pia és/vagy félrekúrás. :)

2015. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!