Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-Lány barátságba belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-Lány barátságba belefér a kézfogás, ölelés, puszi, kedveskedés, szép szavak, szeretgetés, minden ilyen ami nem szexuális de szörnyen jól tud esni?

Figyelt kérdés
(szerelmes a fiú a lányba)
2015. márc. 20. 22:14
 1/10 A kérdező kommentje:
lányok részetekről beleférne ?
2015. márc. 20. 22:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ja , mi pont így vagyunk egy fiú barátommal
2015. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy lány-lány barátságba belefér a kézfogás, ölelés, puszi, kedveskedés?
2015. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiúbarátom, sokszor megöleljük egymást, de szerintem a puszi egy kicsit sok. A többi az nagyon jól tud esni. :) L
2015. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez egyénfüggő, de ha jó barátokról van szó, szerintem a többségnek belefér
2015. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nálam már az sem fér bele hogy hozzámér. Bár ez lehet kicsit sok, normál embernél szerintem egy baráti vállon veregetés még beleférne.
2015. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

#4: Tehát inkább fogja egy egy fiú barátod a kezed, minthogy megpusziljon? Ez milyen logika?


Kérdező: Amúgy a kézfogás, a szép szavak és a szeretgetés az nem. Az egyértelműen nem barát kategória.

2015. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

akkor sokkal több mint barátság de szex nélküli "kapcsolat" amiben hatalmas szeretet van :?


úgy értve kapcsolat, hogy mindkét fél független marad ettől még.

2015. márc. 20. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan fiúbarátom akivel már nagyon régóta ismerjük (és imádjuk) egymást. Csak baráti kapcsolat van köztünk, hiszen mindkettőnknek van párja. Az ölelés gyakori, puszikat is szoktunk adni egymásnak, és nagyon jól elhülyülünk. Mivel le van tisztázva a baráti kapcsolat, szerintem ezzel nincsen semmi baj. :)

16/L

2015. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, akkor részedről nagyon nem barátság a dolog, és ezt a lány is le fogja vágni előbb-utóbb, feltéve, hogy nem egy naiv libuska. A felsoroltak közül az ölelés oké, ha nem mindennapos, esetleg még a puszi néhanapján, bár ez erősen függ az egyénektől. "Kedveskedés, szép szavak, szeretgetés" alatt nem tudom, mit értesz pontosan, ha támogatod, törődsz vele és érezteted, hogy számíthat rád, az barátságban elengedhetetlen, de ha bókolgatsz és gyakran hangoztatod, mennyire imádod, az elég necces lesz. A kezét inkább ne fogd.:D
2015. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!