Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kívánjuk egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánjuk egymást "feltűnően"?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Van egy fiú, akivel régóta jóban vagyok (osztálytársam), kb. 2 hete pedig valami elindult köztünk. Megveszünk a másikért, folyamatosak a testi kontaktusok, érintések, csókok, stb., viszont vannak problémáink. Még nem feküdtünk le, megtehettük volna, de nem is ez a baj, hanem hogy amikor olyan helyzetbe kerülünk, hogy nem sok ruha marad egyikünkön sem, egyszerűen nem izgulunk fel a másikra. Én nem nedvesedek, neki nem áll fel, és ez nagyon kezd aggasztani. Ugyanolyan szenvedéllyel csókol, meg ér hozzám, csak a magam nevében tudok beszélni, az érzelmeim alapján, én megveszek érte, de ez, amit leírtam, egyszerűen nincs, és nem megy. Ha mondjuk egyedül vagyok és rágondolok, akkor igényelném vele a szexet, de ha helyzet van, akkor semmit nem érzek...nagyon kezd zavarni és nem tudom mit lehetne tenni. Egyikünk sem szűz már, tehát erre nem fogható a dolog...
2015. márc. 21. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nem működik kettötök közt a kémia :) van ilyen
2015. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagytok feltűnő emberek.
2015. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még csak most ismerkedtek a másik testével, valószínűleg még nem indultak be a dolgok, pl. nincs még meg a bizalom.

Türelem, várjatok még.

2015. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!