Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Már három éve tetszik egy srác és ráadásul az osztálytársam! Régebben jártunk is de most nen tudom mit érez. Az unokatesója a barátnőm és neki mesélte hogy ilyeneket mondott neki rólam hogy:én voltam az első szerelme meg hogy milyen szép vagyok! A másik barátnőm meg a többi barátom azt mondták hogy nekik az minda hogy más tetszik neki. Ezt most nem érem! Fiúk, lányok segítsetek!

2015. márc. 21. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
én nekem az a véleményem h szeret még téged mert ha tényleg az első szerelme voltál akkor hozzád hasonlít majd mindenkit. és mivel osztálytársak is vagytok igy nehezebb felejteni is. másik kérdés te érzel iránta még valamit? ha igen akkor küldj felé jelet. ha nem vond kérdőre miért furcsa ennyire? 17/L
2015. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!