Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igen vagy nem? Most mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen vagy nem? Most mi van? (lent! )

Figyelt kérdés
egyik o.társam megtudta hogy szerelmes vagyok belé,de ő is úgy viselkedik,mintha az lenne belém,pl. néz,szórakozik velem,stb...:) mit tegyek hogy eljöjjön velem moziba,vagy valahova? sehova nem akar jönni,csak nyáron.olyan mintha félne az o.társaink véleményétől.
2010. febr. 16. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha mondjuk nem az iskolában próbálnád elhívni, hanem utána? Ott aztán nincs az, hogy "látják/tudják mások". Az is lehet, hogy csak simán tetszik neki a dolog de nem érez semmit.
2010. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát sztem ha fél attól,h. kiderül v. mások megtudják akkor ink. hagyd a búsba nem érdemel meg téged.
2010. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

msn-en hívtam el,és bemásolta az eggyik legjobb haverjának:@

azt mondta h eljön velem bowlingozni,de csak nyáron,és tett utána 3:( fejet,és írta hogy bocsi.

2010. febr. 16. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos ez nem úgy fest, mintha különösebben érdeklődne irántad. Szerintem felejtős.
2010. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
soxor szemezünk,meg néha összeér a kezünk,és nem zavarja.meg néz,és elkapja a fejét.néha kapja el csak. meg viccs hangot ad ki,mert tudja h nevetek rajta,és mikor nem figyeltem oda,akkor hátradőlt a székén,és rám mosolygott,meg viccesen szívózik velem:) állandóan nevettet:)
2010. febr. 16. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
beszéjj vele h kinem szarik a többi véleményére!!
2010. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!