Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhivtatok mar valaha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhivtatok mar valaha az exeteket? Ha igen, milyen cellal? Foleg fiuknak szol a kerdes.

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs az értelmetlen válaszért de... -Bárcsak megtettem volna 1szer mikor már lenyugodtam, de még nem volt túl késő...
2011. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én életem leghosszabb kapcsolatából (5 év) származó exbarátnőmmel a mai napig jóban vagyok. Szinte hetente találkozunk vagy beszélünk telefonon, pedig mindkettőnknek van új társa. A szerelemből sajnos az eltelt idő során barátság lett, így közös megegyezéssel "szakítottunk".
2011. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
22:14 Ezt ki tudnád fejteni? :)
2011. okt. 15. 22:19
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Én mem cellal hívtam hanem egy nokia e51 el. Azért hogy jol lebaxam mert egy utálatos pics lett.
2011. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Főleg lány vagyok (:))), és felhívott az exem nemrég 7 hónap(!!!) hallgatás után. 7 hónap alatt semmi kapcsolat nem volt.

Ismerőseim szerint persze vissza akar szerezni. Hamarosan találkozunk, ott majd kiderül.

2011. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
22:22 elotte meddig voltatok egyutt? :))))
2011. okt. 15. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:

22:22-es vagyok.

Előtte 3 évig voltunk együtt, és ő volt a ludas a szakítást illetően.

2011. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igen kitudom fejteni,

Szakítottam a barátnőmmel ugyan mind2en szerettük egymást(nemkicsit...) De alig találkoztunk(5-6 óra hetente), pedig 10 perc buszra lakik tőlem, fontosak voltak számára a barátok,tanulás,családi programok, és a szülők is alig engedték el, lényeg az, hogy úgy éreztem hogy ő ezen tudna változtatni, csak nem próbálja meg eléggé, viszont számomra lehetetlenné tette a kapcsolatot, folyton hiányzott(1 hét volt nagyon jó mikor karácsonyi szünet volt kb 3szor találkoztunk ezidő alatt, és akkor azon gondolkoztam hogy miért akartam én ezt a kapcsolatot abbahagyni...) de aztán minden kezdődött előröl szoltam neki többször de semmi... az osztálytársaival több időt volt sulin kívül mint velem, nem akartam hogy válaszon, barátai,tanulás,köztem, vagy vesszen össze a szüleivel miattam, szóval mondtam neki hogy legyen vége. mérges voltam az egész helyzetre, és azt hittem jól tettem hogy nem próbáltam "irányítani", most megkérdezném hogy még mindig fontosabb-e minden a kapcsolatnál, de sztem már késő, eltelt 8 hónap és azóta 1 szót nem váltottunk

2011. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves mctheone!


Nálunk is hasonló volt a helyzet. Az állandósult családi programok, és a munkahelyi teendők fontosabbak voltak nálam. Mi is közel laktunk egymáshoz, mégse jött el hozzám, csak hétvégén. Pedig a munkahelyén is rendszeresen du. 2kor már végzett.


Az ilyen embereknek szerintem észbe kell kapniuk. És talán akkor kapnak észbe, amikor a szeretett személy már nincs, és nyugodtan mehetnek a baráti társaság, családi ebéd, munkahelyi tennivaló után.

És nagyon is jól tetted, hogy abszolút nem kerested őt ilyen sokáig. Viszont azt mondom, hogy ha látsz még esélyt arra, hogy újra elkezdjétek, akkor legyen bátorságot őt hívni. Egy próbát megér. Ha nem látsz változást, akkor még mindig tovább léphetsz.


De ne azzal vagdalózz, hogy válasszon a családja/barátai és közted. Ez egy embernek sem tetszik. Mondd el neki, hogy neked több vele töltött időre van szükséged, és te ebből érzed a szeretetét. Ha nem képes áldozatot hozni, akkor te úgy érzed, hogy nem szeret, és számodra értelmetlen lenne a kapcsolatot így folytatni.

Meg lehet ezt oldani zsarolás nélkül is.

Sok sikert! :)


24/N

2011. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!