Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért simogatja a mellem, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért simogatja a mellem, meg a fenekem egyfolytában a barátom? Nemcsak kettesben, hanem ha utcán vagyunk is.

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Feltehetőleg utál.
2015. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondolhatod komolyan. Kíván téged.
2015. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
mert nem tud viselkedni és nem tudja hogy az utcán nem illik egymást fogdosni max a kezét, nem lett megnevelve..
2015. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na szerinted miért?
2015. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már olyat is láttam mikor a csajt a saját nagyapja (akit ismert is, szóval nem egy ritkán látott nagypapa) temetésén állt neki fogdosni a csávó a síró rokonok előtt.


Hát... Nem is tudom. Vannak helyek ahol nem árt a visszafogottság.

2015. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

mert képtelen viselkedni

és azt sem tartom kizártnak, hogy több nagyon nem is érdekli belőled...


hogy lehet egy férfi ilyen? semmi tartás nincs benne.. ilyenkor azért felértékelem magamat:D


21F

2015. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azért,mert KANOS!
2015. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
amúgy én szeretem ha fogdos a pasim (kettesben) de ha ezt az utcán tenné biztos leordítanám a fejét...minimum
2015. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert neveletlen, vagy egyszerűen ostoba.
2015. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudja, hogy az utcán neveletlenség és ez csak kettőtökre tartozik, mások nem kíváncsiak rá. Igazán rászólhatnál, nem tudom, téged nem zavar-e, hogy bemutatót tartotok nekik előjátékból. Mi sem szoktunk soha ilyesmit nyilvánosan a barátommal, mert illetlenség. Maximum 1-1 gyors csók.
2015. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!