Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha párotok hobbijából kifolyólag egyfolytában csinos, neki tetsző lányokkal lenne kettesben?

Figyelt kérdés

fiúkkal és mondjuk kisgyermekekkel is foglalkozhatna,de mégis mindig csak lányokat fotóz

nem szeretek elmenni segíteni, mert olyannyira le vagy akkor sz*rva, mintha csak valami kellék lennék

féltékeny vagyok ez a bajom


2012. dec. 1. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el Te is fotózni - pasikat, az majd kárpótol. :)
2012. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:
37%
Ezt el kell fogadni, ez a munkája és nyilván nőket van kedve inkább fotózni. De erről már rögtön az jön le hogy húú akkor tuti nem is tetszem neki annyira tuti nem is tudom annyira kielégíteni őt...tuti nem vagyok elég neki....isteneem
2012. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán derül ki mi az a bizonyos hobbi.. Most fotós? Hát ha már fogtál fényképezőgépet valaha életedbe akkor tudnod kéne mennyi mindenre kell ott figyelni.. Ha tényleg szép képeket akar készíteni akkor még ha az Isten szólna hozzá akkor sem figyelne oda.
2012. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem csinál semmi oylat velük, de sokszor m ondtam h fotózzon más korúakat meg neműeket neki is jobb lenne, mondta jó-jó de sose találok megfelelőt én mrá ajánlottam neki százat mégse lett belőle soha semmi.

de nem csak ez a bajom:D hanem hogy sose mondja, hogy szeret vagy hogy mit érez irántam pedig nekem az kéne

Féltékenységet hogy foghatnám vissza? Ilyen típus vagyok, eddig nem is tudtam magamról de most nagyon előjött

2012. dec. 1. 20:29
 5/15 A kérdező kommentje:

meg az is zavar ezzel kapcsolatban, hogy lányokat fotózni fel tud kelni hajnalban meg elmenni 3 várossal odébb

de akkor húzza a száját ha elém kell jönnie 2 utcát este mikor megyek át

2012. dec. 16. 19:00
 6/15 ASOT ***** válasza:
na az már baj.
2012. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kötöszködésképpen, de honnan tudod, hogy csak fotózza őket? A másik kérdés meg, hogy ha te lennél fotós, mondjuk olyan fotós, aki szeret meztelen palikat fotózni, akkor neked mennyire lenne jó, ha másra akarnának beszélni, hogy mást fényképezz?
2012. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló "akkor neked mennyire lenne jó, ha másra akarnának beszélni, hogy mást fényképezz?" ezt nem igazán értem
2012. dec. 16. 19:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, hülyén fogalmaztam meg. Szóval annyi a lényeg, hogy mit szólnál hozzá, ha beleszólnának, mit hogyan csinálj, mikor te azt szeretnéd csinálni, amit csinálsz? Az érthető, hogy féltékeny vagy, mindenki az lenne ilyen helyzetben, de úgyse fogod rábeszélni, hogy pl. gyerekeket fotózzon, amikor a nők még izgalomba is hozzák.
2012. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, de ő i smondta hogy jó lenne fotózni gyerekeket vagy férfiakat, de erre eddig nem került sor

mindig csak a csinos lányok elég egyhangú fotós szerintem aki csak 20-25 közötti szép lányokat fotóz

2012. dec. 16. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!