Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettetek már bele abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele abba, akit visszautasítottatok?

Figyelt kérdés
Nemet kérnék, és érdekelne az is, hogy mik voltak a körülmények, hogyan történt. :)
2015. márc. 21. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, mmivel ha visszautasítottam akkor az azért mert tudom hogy nem szeretek bele és nem tudnák vele lenni
2015. márc. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Általában így van, igen, de vannak kivételek. Engem azok a sztorik érdekelnek. :)
2015. márc. 22. 13:16
 3/12 anonim ***** válasza:

én igen és most már másképpen gondolom ...sajnos későn:(

fiú

2015. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :( És mi változott meg?
2015. márc. 24. 11:43
 5/12 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag "szerelem első látásra" volt mindkettőnk részéről és ő próbálkozott viszonylag sokszor közel 1 évig, csak én valamiért (nem tudom meg mondani miért) mindig vissza utasítottam .és hát minek futna olyan busz után amelyik nem veszi fel

gyakorlatilag megutáltattam magam vele

2015. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ha bele nem is szerettem, de most, hogy sok éve nem hallom a mondókáját, őszintén szólva hiányzik. (régi kollega az illető)

Ha újra a közelemben lenne és nem lennék fanatikusan szerelmes másba, akkor előfordulhat, hogy beleszeretnék így másodikra...

36 n

2015. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

21/L

Egy srác belém volt esve, mindig bókokkal halmozott el és járni akart velem, igaz helyes is volt meg minden de nem tetszett ahogy a lányokkal bánik mert csak menőzésből járt velük, így minden alkalommal visszautasítottam. Azonban később az érettségi után összefutottam vele beszélgettünk és teljesen más embert láttam magam előtt, helyes, konzervatív személyiséggé vált. És hát beleszerettem.... de sajnos párkapcsolatban élt..:)

2015. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Általános iskolában minden csajra rányomult, de velem kezdte a kört. Miután lepattintottam szedte fel maga körül a csajokat. Végül mindegyik kidobta. Utána újra nálam próbálkozott. Ha elég kitartó lett volna, akkor belementem voolna, de nem volt az. Közben összefogtunk egy barátnőmmel, hogy szívassuk meg. Én megírtam neki, hogy "Oké, legyen! de nekem még idő kell" közben egy barátnőm ráírt hogy jöjjenek össze. A srác elkezdett sürgetni hogy válaszoljak neki azonnal, mert ha én nemet mondok aakkor összejön a bnőmmel...

Végül a sürgetés miatt nemet mondtam. Mire közölte a bnőmmel hogy okés a dolog, majd a bnőm ráírt h bocs mégse.


A srácnak hatalmas lecke volt. Évek múltán összejöttünk szakítottunk majd megnt. Azóta is együtt vagyunk...

2015. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátom szerelmet vallott, de én még nem éreztem magam késznek erre, plusz nem akartam őt elveszíteni barátként, ezért visszautasítottam. Később összejött egy lánnyal, én pedig nyilván ekkor zúgtam bele, amikor már rég késő volt. :D Ilyen az élet... Jön más. :)


18/L

2015. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég hülye körülmények voltak. Ő nagyon megszeretett én pedig bizonytalan voltam. Inkább hagytam akkor. De még többször is próbálkozott, majd lassan elfelejtett. Ên pedig egyre jobban megkedveltem, de már késő.

Sajnos már nem tudom visszacsinálni...

L

2015. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!