Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha eltiltanak egy lánytól azért mert roma?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy nemrég ismertem meg és nagyon tetszik de a szülők nem örülnek azt mondják hogy szégyent hozok a családra meg hogy ha beszélek vele kidobnak a házból! Nem tudom mit tegyek mert szeretem a csajt de idő kérdése hogy lebukok! Ha szóba hozom a témát csak kiabálást kapok! (18F)
2015. márc. 21. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Legyél nekik hálás.
2015. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
keress munkát költözz albiba és éld az életed...18 vagy nagykorú ha tényleg szereted megteszed, ha nem még gyerek vagy :)
2015. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Hidd el, jobb neked nelkule
2015. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kerüld a cigány csajokat.

Őket vazelines farokkal dugják a roma pasik és, aki ismeri a vazelines módszert, azt tudja...olyan vastag farkat formálnak maguknak, amilyet akarnak.

Az olvasztott vazelint a bőr alá tőltik.

2015. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Elsővel értek egyet. Szüleid csak féltenek és meg akarnak óvni attól, hogy roma lány és családja idővel kiraboljanak és tettlegesen bántalmazzanak, esetleg terrorban tartsanak Téged és a családodat. Hidd el, nem ér ennyit! Hallgass a szüleidre!!
2015. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Később még megköszönöd nekik
2015. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%

Pedig ezek szerint emberileg sokat tanulhatna családod azoktól a romáktól.

Szüleid azok, akik szégyent hoznak a házra, nem ez a csaj.

2015. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dughatod,de haza ne vidd!!! ÉS VÉDEKEZZ!!!!!
2015. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat nos a helyzet hogy nagyon szeretem titokban találkozunk de otthon rájöttek ugye falu helyen száll a pletyka mint égen a galambszar! De a lényeg az hogy döntenem kell előbb utóbb! Jó lenne titokba folytatni de félek hogy ha kiderül ténleg mennem kell a háztól! Szerzek munkát és majd elválik hogy mi lesz belőle!
2015. márc. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!