Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hájas ember ne bizakodjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hájas ember ne bizakodjon?

Figyelt kérdés

22/F, és még nem volt barátnőm.

183-4 cm vagyok, és 108-9 kg

2012-ben még csak 77 kg-os voltam, de valószínűleg a rengeteg evés, és kevés mozgás miatt hízhattam el ennyire.

Sétálni szoktam, de nem sportolok.


2015. márc. 21. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szeretnél lefogyni? Én nyáron 178/114 voltam még, de heti 5x45 perc tempósabb sétával 8,5 hónap alatt 86 kg-ra fogytam! Meg persze normálisabb étkezéssel!
2015. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem fogysz le?
2015. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de most mi mit csinaljunk a te hajassagoddal?:S szerintem ne zabalj sokat es sportolj
2015. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondoltál már arra, hogy nem eszel rengeteget, és mozogsz?
2015. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egészséged érdekében kell lefogynod. Mert van, akinek a belső a fontos. És megint azt érzem, hogy egy telt nőt jobban elfogadnak, mint egy testesebb ffit.
2015. márc. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

00:01

Szia!

De, le szeretnék, csak össze kellene szednem magam. Köszönöm a válaszod!

2015. márc. 22. 00:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ha nagyon akarod, simán le fogsz fogyni Te is! Nekem nem is volt konkrétan megerőltető egyáltalán szinte! Bár még egy 10-est szeretnék, illetve erősödnöm is kellene! 24/F
2015. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De BIZAKODJ! És legyél ÖNBIZALOMMAL teli! Én imádom a macis, dagi pasikat.

Nekem van barátom, de sok csaj van még ilyen. Az a baj, hogy az ilyen férfiak nagyon bátortalanok és mivel sokan úgy gondolják, nem kellenek senkinek, elhagyják magukat, begubóznak.

Nézd meg azokat, akik házasság után híztak el. Az önbizalom megvan, meg a macis test is.


Az egészségedre tényleg vigyázz! Nehogy cukor beteg legyél, vagy magas vérnyomásos, meg egyéb velejárók. Viszont, amíg erőlködés és segítség nélkül fel tudod húzni a zoknidat, be tudod kötni a cipőd a hasadtól, addig nincs baj.

26N

2015. márc. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

01:47


Köszönöm kedves és biztató szavaid! :)

Igen, úgy gondolom, annak érdekében, hogy ne legyek magas vérnyomásos, vagy cukorbeteg, jót tenne a gyakori séta.

2015. márc. 22. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!