Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol érdemes ismerkedni ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni ha az ember gyors szexre vágyna?

Figyelt kérdés
Örömlányok kizárva.
2015. márc. 21. 01:47
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a leggyorsabb a prostikon túl ha elmész szórakozó helyre.....és keresel egy részeg csajt aki nem azonnal hajt el.... már ha pasi vagy.

Ha lány vagy itt találsz pillanatok alatt.

2015. márc. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

glamour party,story gála, f1 afterparty, ilyen felvágosabb bulik.

drága öltöny, aranyóra,stb.

Én tapasztalatom: afterpartyn voltam a buddha bar-ba. Ott volt a magyar celebélet szennye-mocska. főleg a qrvákra illetném eme jelzőket.

És még ha küllemre nem is voltam full, de a ruhám az igen, és elkezdett nyomulni egy régi barátokköztös suna, aki az emmát játszotta. Mondanom sem kell h szerencsétlent istenesen megaláztam, mivel van barátnőm, csak ő nem volt ott.

De ilyen helyeken bármikor, bárkit(voksánt elvileg a wc-be ott húzták meg, nemtom h igaz-e de sztem az :D)

Ruha,parfüm legyen toppon, meg legyél megfürödve és akkor tiéd a pálya.

2015. márc. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ezek baromi drága helyek nem? Én nem vagyok gazdag fiúka.
2015. márc. 21. 01:56
 4/9 anonim ***** válasza:
diszkó
2015. márc. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát barátom, minőségi lukat csak pénzért kapsz.

a selejt van csak ingyen.

és igen van ami drága, de van ami nem, nézz utána ha ennyire rá akarod magad állítani a pályára.

2015. márc. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem kell minőségi punci meg barátok köztös emma...elég egy aranyos kedves lány aki gyorsan leszopna.
2015. márc. 21. 02:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ingyen is legyen és azonnal? AZ nem fog összejönni.
2015. márc. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Erről szólna a kérdés. Pénzért nem művészet szexelni.
2015. márc. 21. 02:11
 9/9 anonim ***** válasza:

több van akit pénzért sem cummantanak le.

lehetsz pénzes, DE ork, na akkor nincs esélyed még a lottó 5össel se, ESETLEG a lacikonyhán.

2015. márc. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!