Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A molett lányok szebbek, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A molett lányok szebbek, mint a vékonyak?

Figyelt kérdés

A vékony lányok csillaga kihunyó félben van? Itt is és más helyeken is csak azt lehet hallani, hogy a pasik azt szeretik, ha van mit fogni rajta. Manapság már inkább ez jön be a pasiknak? Itt is, ha egy duci lány feltesz magáról egy képet, őt agyon dicsérik, de ha egy vékony teszi ugyanezt, neki azt tanácsolják, hogy inkább hízzon...


19/L



2015. márc. 22. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom hol élsz de itt biztos nem látsz ilyet...
2015. márc. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szebbek, és nekem nem is jönnek be. Szerintem sokaknak nem.
2015. márc. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Ne is álmodozz, hogy pozitivitást kap az igénytelenséged :D
2015. márc. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igénytelenségem? Ja, hogy te most azt szűrted le, hogy én vagyok kövér? :D
2015. márc. 22. 01:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szebbek a molettek, részemről a vékony lányokat választom.
2015. márc. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Akiknek a vékonyak tetszenek, azok valamilyen szempontból könnyebb helyzetben vannak, mert kocsmába, szórakozóhelyen odamennek a lányhoz, és társadalmilag teljesen elfogadott. Ellenben hogyha egy ducihoz mennek oda, akár le is nézhetik, vagy gyakori az is, hogy a duci lány elküldi, mert azt hiszi hogy csak szórakoznak vele. Az hogy itt főleg duci kedvelőket látsz, az egyrészt érzéki csalódás, mert csak azok tűnnek fel, másrészt azért magasabb az arány, mert itt, hogyha ismerkedni akar valaki, azt nem nézik le, valamilyen szintig "név nélkül" történik a dolog.
2015. márc. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs a nyelvtani hibákért, sörözés után nem megy a magyar. (am 20/F)
2015. márc. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

az a baj,hogy te sajnos buta módon a van mit fogni dolgot,arra értetted,hogy mi a hájat szeretnénk fogni.

ki kell ábrándítsalak,mert keveseket vonz egy hájas test.

ha pedig egy fiatal lány hájas az bizony igénytelen.

a van mit fogni a formára értjük,a forma pedig júj!fúj! izmokat jelent,mert egy formás test az izmoktól formás.

és a hízzon dolog is izomzat vagyis forma felszedését jelenti nem hájét.

úgyhogy vonszold le a lusta se-ggecskédet a konditerembe és ne a kardió parkba menj alibizni,hanem végezz súlyzós edzést és legyen étrended ha vonzó csaj szeretnél lenni,mert a sportos csajok a jó csajok,nem a lusta hájasok.

2015. márc. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én nem értem, hogy az utolsó miért lett 0%-os. :D Pont valami hasonlót akartam írni egész addig, amíg el nem olvastam az utolsó hozzászólást. Én lány vagyok, de egyetértek vele. A "van rajta mit fogni" szerintem nem a kövér vagy molett testalkatra értendő, hanem a formás, de vékony vagy inkább sportos alakra. De egyébként manapság ezek a kifejezések elég negatív tartalommal bírnak szerintem. Már mint az hogy "te kövér vagy, fogyj le", "te meg vékony vagy, híznod kéne" (mindig van aki meg akarja mondani, hogy mit csinálj, az élet iróniája, hogy nekem mindig olyanok mondják, hogy vékony vagyok, akiken van úgy 10-20 kg felesleg xD) Én elfogadom, hogy vannak akik molettek, vannak akik vékonyak és szerencsére minden ember más, így minden embernek más jön be. Amit azonban én személy szerint nehezen tolerálok az az amikor valaki olyan kövér, hogy megmozdulni is alig bír, mert az nálam az igénytelen kategória. De nem szólóm le őket, csak nehezen tolerálom. Én arra törekszem, hogy vékonyabb, formásabb maradjak, nyilván van akinek ez genetikailag könnyebb, de a fontos, hogy ne a fiúk vagy más emberek miatt kezdjünk el változni, mert akkor az nem lesz hosszú életű, hanem magunk miatt. (Tudom, tudom ez most nagyon közhelyes volt).
2015. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben ízlés kérdése. Kinek mi. Nekem pl a molett lányok nem jönnek be és a kimondottan vékony tetszik. De egyébként, ahogy észreveszem idáig eléggé korosztály függő is. Ami a lényeg: az ízlésemen nem tudok változtatni... a molett nem vált ki belőlem semmit...nem tetszik. Max arcra lehet szép. Egyébként is van egy olyan íratlan szabály, hogy duci embereket véletlen se sértsünk meg, ilyen vékonyakra nem igazán van :/

Biztos vérig sértődne egy duci/molett/dagad lány akár még fiú is, ha azt mondanám neki, hogy nem gondolkoztál már a fogyókúrán? :P

19f

2015. márc. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!