Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha meg akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha meg akarom ölni magam, amiért hiányzik valaki?

Figyelt kérdés
így túl üresnek érzem az életet
2015. márc. 22. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Ha nem konkrét személy az akkor keress egyet... És ne itt szenvedj.
2015. márc. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy férfi/fiu az illető! Egyébként kitartás!
2015. márc. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fordulj inkább szakemberhez, amúgy biztos sokakkal kibsznál ezzel, akár hiszed, akár nem. Amúgy is ez lenne a legnagyobb fszság, amit csinálhatsz.
2015. márc. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igyál inkább valamit.
2015. márc. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen hullámvölgyeim, de próbálj kijönni belőle. Nekem is nagyon hiányzik egy barátnő, de sajnos túl ronda vagyok ahhoz, hogy valaha is legyen. Ez van. A magány pedig rettentően szörnyű, de igyekszem megszokni és beletörődni, hogy csak végig vegetálom az életem, hiszen pár nélkül semmit nem lehet értelmeset csinálni, és teljesen üres és értelmetlen az élet.
2015. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha valamit, amit akarunk, nem kaphatunk meg, felnagyítjuk a képzeletünkben, amíg már úgy érezzük, hogy a Mennyországról maradunk le. Aztán, aki mégis megkapja az pofára esik, mert a semmilyen valóság nem érhet fel az álmokhoz a fejedben, aki meg nem kapja meg, az abban a tudatban éli le az életét, hogy ő nagyon szerencsétlen. Párban is lehet "értelmetlen és üres" az élet, az nem ezen múlik.

Ha nem akarsz magányosan élni, keress párt! Abban a világban ahol Sean Stephenson, törpék, progeria-sok találnak párt, nem hiszem, hogy épp neked ne jutna valaki. :)

2015. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!