Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira hiányzik egy személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik egy személy az életemből, de nem merem föl keresni mert nem akarom hogy a házasságom rovására menjen. Ki mit csinálna ilyen szituban?

Figyelt kérdés
Már kb 9 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal ill. férjemmel, előtte volt egy kapcsolatom ami nagyon rövid ideig tartott kb.3 hónapig de az az illető még mai napig is hiányzik. Kiváncsi vagyok rá, hogy hogyan alakult az élete, de nem merem megkeresni ne hogy bonyodalom legyen belőle.
2009. ápr. 14. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz magadnak parancsolni felhívhatod,de ha ilyen helyzetekbe úgymond gyenge vagy akkor hagyd és éld a saját életed!Sok szerencsét!
2009. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened hogy megérie kockára tenni egy 9 éves házasságot. Ha azt kérdezed én mit tennék, szerintem nem éri meg. Ki tudja mi lesz abbol hogy egyszer felhívod, jobb előre okosnak lenni mint csak utólag.
2009. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
házasok még csak 2 éve vagyunk,de már 9 éve vagyunk együtt
2009. ápr. 14. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért izgat a dolog, mert nem tudod neki hogy alakult a sorsa. Nincs esetleg olyan ismerőse, akitől rákérdezhetnél "csak úgy", hogy mi újság vele, rég hallottál felőle, stb. Akkor nem konkrétan őt keresed fel és nem lehet belőle baj a férjeddel sem. Viszont a lelked megnyugszik, ha tudod, hogy minden oké vele, jól alakult a sorsa.
2009. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én először is a párommal beszélnék erről,elmondanám neki,hogy az illető már nem jelent nekem semmit, csak kíváncsi vagyok és hajlandó lenne-e velem eljönni egy találkozóra,vagy kihangosítva hallhatná a telefonbeszélgetést. Akkor megtudnád, mi történt a régivel, és a férjedet se bántod meg a titkolózásoddal. Titokban és biztos nem érdeklődnék, csak ha a férjem is belemegy.

Viszont ha még jelent neked valamit a régi, inkább verd ki a fejedből és még a férjeddel együtt se találkozz vele, mert könnyen elveszítheted a megtalált családi boldogságodat. És hidd el, az ember jobbat nem szokott kapni, mint ami már van. Ezt mutatja az is, hogy az ex-szel csak 3 hónapig ment, a férjeddel pedig már 9 éve. És ez nem semmi!

2009. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha 9 év alatt ő sem keresett téged, akkor minek? A jelek szerint, csak részedről él ez a kíváncsiság... Lezártad magadban azt a 3 hónapos kapcsolatot? Csak mert nekem nem úgy tűnik.

Szerintem hagyjad. Fura lenne számomra, ha valaki 9 év után érdeklődne irántam, pláne, hogy csak 3 hónapig voltunk együtt.


Üdv!

2009. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!