Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon ha egy srác aki szerelmes belém, miattam szenvedett balesetet?

Figyelt kérdés

Részletekről nem szeretnék beszélni, de megbántottam szándékosan és rá fél órára baleset érte ami elég súlyos. :(


Úgy érzem ez az én hibám.. Bűntudatom van nagyon.


L



2015. márc. 22. 09:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megbántottam szándékossan igen ez rengeteg empátiára utal...lelki ismeret furdalás?:-o jaj bocs azzal biztos baromi sokra megy a srác...(egy vissza utasítás nem meg bántás)valaki írta h nem a kérdező tehet a balesetről...ez attól függ a srác milyen állapotba volt...ha annyira felzaklattad h nem tudott figyelni a környezetére akkor igen a te hibád...a másik amiből látszik h te egy érzékeny empatikus ember vagy h nem neked volt baleseted mégis te akarod kiheverni... Gyönyörű vagy komolyan...remélem sokkal rosszabbul fox egyszer járni mint az a szerencsétlen és akkor talán megtudod a leckét...remélem soha nem fogod kiheverni a dolgot...<=ez az egy jó dolog amit kivánhatok neked...talán majd egyszer felnosz és rájössz ez miért jó kivánság...
2015. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!