Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja egyes fiúkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja egyes fiúkat, hogy szeretem magam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beképzelt, de például ha megdicsérnek valamiért, nem kezdek pirulni, hogy "jaj, dehogy is", hanem szépen megköszönöm. Nem érzem magam elveszettnek, nem érzem szükségét "egy párnak", hiszen nem vagyok cipő, hogy csak akkor legyek hasznos, ha van velem egy másik is.

Szerintem érthető, mire akarok kilyukadni.

Persze, szeretnék valakit, akivel jókat beszélgethetek, vagy csak fetrenghetünk, ehetünk és nevethetünk egész nap, de nem vagyok görcsösen ráfeszülve, hogy minél hamarabb elmondhassam, hogy van valakim.

17L



2015. márc. 22. 12:00
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:
100%

talán,mert ez zavarja az egojukat

ne vedd figyelembe és kész

2015. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm... az első egészséges ember a gyakorin:D
2015. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd már, egy ember, akinek nem papírvékony az önérzete.
2015. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó kis egócirogató "kérdés" lett ez, kedves kérdező.
2015. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most tuti dől majd a sok privát :D de a lényeg, hogy tartsd meg ezt a jó szokásod :)


20/F

2015. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy 17 éves csajnak mitől is kéne önbizalomproblémáktól szenvednie?! Mellesleg egészséges felfogás, főleg saját magad számára, de azért ne boruljunk már le...
2015. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6os, miért, mit számít, hogy 17 éves? Rengeteg önbizalmi probléma gyerekkorban alakul ki, és sokaknál életük végéig megmarad.. innentől kezdve mit számít, hogy 17, vagy 71?
2015. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a 17 éven van a hangsúly, hanem a nemén. Elgondolkodtató ugye, hogy az önbizalomhiányos kérdések 99,99%-át férfiak teszik fel. Egy tök átlagos nő ilyen fiatalon sok figyelmet, kedvességet és törődést kap az emberektől (még ha ezek nagy része puszta felszínességből fakad is), amiből az esetleges gyerekkori, családi elnyomás, bántalmazás után is képes önbizalmat és egészséges gondolkodásmódot építeni. Míg ez egy önbizalomhiányos férfi esetében kissé más helyzetet eredményez.
2015. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Uh, nem a gyakori alapján kéne ilyen megállapítádokat tenni...

a lányok közül legalább annyi az önértékelési zavaros, mint a fiúk között... csak a lányok nem siránkoznak miatta

amikor az ödipális korszakban a kisfiú észreveszi, hogy az anyja felé érzett szerelme nem teljesedhet ki az apjamiatt, el kezd kakaskodni az apjával... míg a lányok elfojtják az ézelmüket, nem kezdenek versengeni az anyjukkal az apjáért, mint a fiúk.... ez az egészséges pszichológiai fejlődés, és a nemekre jelemző vonás


ha egy nagyszájú lányt látsz, jusson eszefbe, hogy sok esetben azért ilxen, mert bizo yítani akar, vagyis önértékelési zavara van

A halk, csendes lányokat eg észre sem veszed...


a fiúk meg agonizálnak... ha már a gxakorit veszed reprezentatívnak, akkor a panasz módját is megnézhetnéd: a panaszkodó fiúk 80%a sajnáltatja magát, a világot hibáztatja a sikertelenségéért, és szabályosan hisztit csapnak...

de javaslom menj ki a valóságba, ne az a tucatnyi gyakorin rinyáló naponta spamelő szobalakó legyen a viszonyítási alap


F

2015. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért, gyakorira nem emberek írnak? Ráadásul névtelenül, arctalanul, ez meg pont egy olyan téma, amiről élőben nem sokat fogsz látni kkívülről, mert ha valakinek ilyen problémái vannak, az a legjobb barátjának/barátnőjének se nagyon fog erről beszélni. Itt megtehetik.


Mi az, hogy a halk, csendes lányokat észre se veszem? Gyűlölöm ezt az általánosítást, a legnagyobb hülyeség a világon. Egy önbizalomhiányos srác (aki tényleg az, nem csak "divatból" siránkozik) sose fog a társaság közepe lányokban gondolkodni, lévén a kisebbségi komplexusából fakadóan sokszor még arra se tartja magát elégnek, hogy a csendes lányoknál próbálkozzon.


Köszi, a valóságban vagyok. Nem ezt az oldalt veszem feltétlenül alapnak, de mint írtam, ide is emberek írnak, ráadásul annak tudatában, hogy itt nem fogják jó esetben megtudni, hogy hívják...

2015. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!