Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem számít a külső (elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem számít a külső (elvileg ezt trombitálják a nők) akkor hogyhogy nem látok keményvonalas csúnya srácokat soha nővel?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Mert nincs pénzük se. :D
2015. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Én sajnos láttam már olyan ronda srácot olyan bombázoval, h nem akartam hinni a szememnek (igen már már irigy voltam). De még a csávo haja is zsiros volt, emellé szakadt ruházat. Kétlem, h pénzes lett volna mert akkor nem igy nézne ki. És a csajnak szemmel láthatolag kellett a srác.. Teljesen le voltam döbbenve.. O.O
2015. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nyisd ki jobban a szemed, en szoktam latni
2015. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na várjatok lányok! Nektek az átlagos fiúk is csúnyák:DD Keményvonalas csúnya srácokról beszélek, akik tényleg azok.
2015. márc. 22. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan a természetük, meg a hozzáállásuk, mint itt a gyk-en a csúnya srácoknak, akik írkálják ki mindennap a szánalmas kérdéseiket, akkor szerintem megvan a válasz a kérdésedre.
2015. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Cseszdmeg, en ferfi vagyok! Megpedig 21 eves de ez mindegy

3#

2015. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akik nm ien cicababák es nm ien fullossak hanem kicsit rosszabb kulsejuek azoknal szokott csk lenni hogy rondabb kulsejuekkel vnnak ... de am kinek mijon be csajfuggö :) lehrt h te egy pasit kva rondanak tartasz de egy csajnak mondjuk bejon szval...
2015. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A keményvonalas csúnya fiúk senkiknek sem tetszenek :D
2015. márc. 22. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Ki mondta, hogy nem számít a külső? Teljesen mindegy, hogy férfiakról vagy nőkről beszélünk, mindenkinél számít a külső. Aki azt mondja, hogy nem, az meg hazudik. Mindenkinek kell egyfajta fizikai vonzalom ahhoz, hogy valakivel bármit is kezdjen. Hisz ha valaki nem tetszik külsőre, akkor abból nem lesz semmi. Csak amit nagyon sokan összekevernek, hogy az nem jelenti azt, hogy mindenkinek a tökéletes kell. Elég, ha az ember külsőre átlagos, van benne valami, ami vonzó és egyébként pedig belső tulajdonságai, humora, beszéde, stb. az, amit iszonyatosan vonzóvá tehet egy teljesen átlagos külsejű embert is.

És én nagyon sajnálom, de valóban léteznek olyan emberek, akik sajnos még átlagos külsővel sem rendelkeznek, vagy igen, de személyiségükben nullák, és az utóbbiak általában azok, akiknek nem is lesz soha senkijük, mert csak keseregnek és folyton irigykednek, ezáltal rosszindulatúvá válnak.

2015. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
Mert hazudnak. A külső a legfontosabb nekik.
2015. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!