Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya fiúk! Miert hiszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Miert hiszitek hogy a külső ennyire fontos?

Figyelt kérdés

Én is fiú vagyok. Magas,atlagnál izmosabb,jó stilussal,nem is ronda DE szociálisan nagyon gatlasos vagyok,az egyetemen nincsenek barataim,se baratnőm,tök egyedül ülök. Nagyon akadozva beszelek,unalmas vagyok. Ezzel szemben pálcika,löttyedt vagy tiszta pattanasos szaktarsaim egyszerre 3-4 csajt szórakoztatnak. (Több a lány)


Olvasom ezt a sok kerdest itt amiben a külsőtöket hibaztatjatok. Nagyon keves múlik rajta...

Nem mondom 1-2 bator csaj kezdemenyezett vagy odajott de ahogy kicsit is megismertek,otthagytak. De pl egy vézna,nagyfejű,total informatikus külsejű ismerosom meg valtogatja folyton a baratnőit.

20/F


2014. nov. 25. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
még csak pár hete vagyok itt de ezen az oldalon mindenki nyávog -.- szép is ronda is. Mi a rák töke van veletek emberek?
2014. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
En lany vagyok es hidd el nem ismerkednek egy notredami toronyorrel...
2014. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Én nem vagyok egy helyes srác mégis jönnek hozzám a nők! Nem helyes arc hanem megnyerő személyiség kell hozzá bár vannak ezek az olyan lányok akik csak a külsőt nézik na azok se szopni se semmit nem tudnak 16/f
2014. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

első válaszoló, én is ezt vettem észre :D

semmi pozitivitás,csak önsajnálat ezerrel...

2014. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó..Mi a baj a toronyőrökkel ? :D
2014. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 3asnak szólt :) És amúgy igaz.Mindenki csak sajnáltatja magát nem hogy lépne vagy tenne a cél érdekében. Sajna a csodák ideje rég lejárt.
2014. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Diszlájk válasza:
Hallgass már bűnronda vagy! Shrek melletted egy szőke herceg :D:D:D
2014. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek igaza van. de ha egyszer megvan a gátlás emiatt, akkor nem egyszerű leküzdeni!
2014. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem pl. mindig a külsőm miatt utasítanak el.
2014. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3. Vagyok... nektek nem tamad gyomorforgato erzesetek amikor a notredami toronyort nezitek? Az a verzio amit en lattam legalabbis eleg szornyu... ott a gyonyoru lany es quasimodo... megkovezhettek de szerintem ez termeszetellenes... :/ a valo eletben meg nem szamit ha nem vagy egy atompali csak arrol beszelek ha valaki szimplan csunya... oket baratnak elfogadom de a szexualis vagyhoz nekem kell a kulso vonzalom nemtom ti hogyvagytok ezzel... :)
2014. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!