Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit kéne neki válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mit kéne neki válaszolnom erre? Tudom hogy nem lenne szabad de mégis. Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe már 2 éve szerelmes vagyok. De NAGYON.

Állandóan szemezik velem, nagyon mélyen, mosolyogva néz a szemembe. Meg elvileg tetszem neki..Engem meg az alakomat is mindig nézi..(mondták) Párszor beszélgettünk, meg szoktunk köszönni meg integetni egymásnak, meg ilyen apróságok..:)

DE! én 13 éves vagyok, ő pedig 19..:c

És amikor beszéltem vele (facebook-on) azt írta, hogy szép vagyok meg minden csak fiatal. Meg hogyha 2 évvel idősebb lennék lenne esélyem, meg hogy 3-4 év múlva szóljak akkor már érettebb leszek. Na és most jön a lényeg!

Kérdezte hogy volt-e már barátom. Mondtam hogy nem. Erre ő, akkor még nem smároltál. Én mondtam hogy nem..Ő pedig, és nem is akarsz? Megtanítanálak. És komolyan mondta mert mondta is hogy gondoljam át meg ilyenek. Én meg mondtam neki, hogy minden hátsó szándék nélkül te nekem segítenél abban, hogy jobban tudjak smárolni? És mondta hogy igen...:D

Mit kéne csinálnom? Bele menjek? Tudom, hogy nem lenne szabad, de én annyira örülnék neki..Kérlek segítsetek!:)



2015. márc. 22. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek vagy még ehhez,nem biztos,hogy bele kéne menned.
2015. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Akkor menj bele...
2015. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én belemennék :) De lehet, hogy szexet is akar majd. 19/L
2015. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Ebben mit kell segíteni? Nyilván majd felajánlja, hogy megtanít dugni is, csak töltsd be a 14-et.

A csávó nagyon elkeseredett lehet, ha 13 éves lányokat "tanít" 19 évesen smárolásra.

2015. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4

Én 24 évesen is tanítanám... ehhez nem kell elkeseredetnek lenni. :D

2015. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ő biztosan semmi valódi dolgot nem akar tőled, legalábbis járásra, párkapcsolatra ne számíts. Ha téged nem bánt, hogy szórakozik veled, akkor menj bele ebbe nyugodtan! Viszont arra készülj, hogy esélyed sem lesz túltenni magadat rajta, kiszeretni belőle, tovább lépni és más fiút keresni, hogyha az ilyen játékokba belemész. Hidd el, lesz majd még más fiú is az életedben, és biztosan azért akar majd veled csókolózni, mert szeret, nem azért, mert unatkozik és tetszik az egójának, hogy egy naiv, kihasználható kislány szerelmes belé.
2015. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
53%
Én a helyedben igent mondanék. Végülis ha lesz valami még fel is jelentheted!:) Viccet félretéve nincs mit veszítened, legalább megtanulsz jól smárolni egy olyan sráccal aki ráadásul tetszik neked.
2015. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Fekejtsetek mar el ezt a tanitosdit...mi ertelme? A csokolozas nem egy skill, amit fejleszteni kell, hogy ha lesz pasid skkor tudj neki produkalni...

a srac csak ki akarja hasznalni, hogy bele vagy zugva! Ha tisztesseges dzandeka lenne randira hivott volna!

nincs szukseg arra, hogx "megtanulj csokolozni" mert ezt ajd a parkapcsolatban automatan megtanulod!


tudod te is jol, hogx ki akarja hadznalni a helyzetet! Mondd neki azt, hogy "koszi, nem kell, de ha akarsz vylamit, most elhihatsz randira"

ha ajd a pasid lesz, akkkr majd idetlenkedhettek tanarbacsis szerepjatekokkal, de ezt ne csinald mar:(

2015. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenki!:)

#5 tényleg nem kell annak lenni, ő sem egy elkeseredett gyerek:D ;)

#6 igazad van, én ezért (is) nem merek annyira belemenni:)

2015. márc. 22. 16:25
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 igen sajnos sejtem, hogy nem komolyan gondolja..:):/
2015. márc. 22. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!