Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha találkoznál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha találkoznál az egy évvel ezelőtti önmagaddal? Büszke lenne rád?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 20:46
1 2 3
 11/21 Interferencia ***** válasza:
A kérdés kategóriáján kívüli dolgokban igen. :D
2015. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Biztosan felpofozna.
2015. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki,hogy te mekkora egy hülye voltál,büszke lenne rám sok minden változott amit csakis magamnak köszönhetek:D
2015. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Valószínűleg engem is felpofozna, hogy milyen kis r.banc lettem. Én pedig őt, mert egy nyomi.. xD Ennek ellenére most jól érzem magam.
2015. márc. 22. 21:09
 16/21 anonim ***** válasza:
Büszke lennék magamra hogy mennyit változtam kivül :3 belül sajnos rossz irányba és ezt érzem is de nem tudok vele mit tenni :s
2015. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 opened paradise ***** válasza:

"Na idefigyelj! Élvezkedj vele amíg tudsz és ha valami gyanús lesz,lépj le!"


Ő?

Nem lenne rám büszke,de örülnek az új cuccainknak.

2015. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen, igen... a külső változás miatt ő is büszke lenne rám, viszont annak velejárói miatt nem igazán.
2015. márc. 22. 22:13
 19/21 anonim ***** válasza:
Bevallod, hogy ri_banc lettél? Van ám önkritika..inkább maradtál volna nyomi :D
2015. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hát azért nem egészen. Az akkor mércémmel/szóhasználatommal mérve lettem r.banc, most már nem mondanám ezt :)

Ezt úgy étsd, hogy ki nem állhattam azokat a lányokat, akik jól néznek ki, mindig bulizni járnak, smink, miniszoknya stb.. Állandóan lek.rváztam őket. Most pedig én is ilyen vagyok, és sokkal jobban érzem magam így. Mielőtt még belémkötnétek, bem vagyok ribi, még csak nem is smároltam még soha senkivel.

2015. márc. 22. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!