Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy közvetlen fiúnál milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy közvetlen fiúnál milyen jelek számítanak annak hogy szeret?

Figyelt kérdés
egy közvetlen fiú akibe szerelmes vagyok velem furcsa módon kicsit tisztelettel bánik és mindig megnevettet. milyen jelek utalhatnak arra h szeret esetleg csak nem meri mondani?! 17/L

2015. márc. 22. 21:05
 1/4 EgyGyűrű...! ***** válasza:
Sokat csacsog veled? Keresi a tarsasagod? Mert akkor igen 😉😉😄
2015. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gyakran veszem észre h próbál féltékennyé tenni engem és hallgatózik néha ha beszélgetek valakivel vagy privát párbeszédhez hozzászól. van h csak piszkál engem néha de engem nem mer ölelgetni stb..
2015. márc. 22. 21:13
 3/4 anonim válasza:
Mivel próbál féltékennyé tenni?
2015. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néha elkezd az orrom elött ölelgetni valakit meg amikor beszélgetek valakivel gyakran odajön hozzám és elkezd társalogni azzal akivel pont beszéltem. De ez elég gyerekes viselkedés
2015. márc. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!