Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nők tényleg dundinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők tényleg dundinak számítanak?

Figyelt kérdés

Miért dagizza le sok ember (főleg nők)ezt a testalkatot? Velem van a baj, ha szerintem ez egy normális női alkat??


[link]


[link]


[link]


2015. márc. 3. 10:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják teltkarcsúnak.
2015. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ez (is) szexi.
2015. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kifejezetten csInosak. Semmikepp se dundik vagy dagadtak. Ez az alkat meno a legtobb pasinal. Ezt tapasztalatbol mondom. N
2015. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépek. Gyönyörűek. Ffi. vagyok.
2015. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
rendkívül dugható:)
2015. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
43%
Egészségügyben dolgozó nőként, ők már nekem is túlsúlyosak. No, nem vészesen, de legalább 5 kilót leadhatna mindegyik. Az első már közelít a normális tartományhoz, a másodikon talán több is van, mint 5, a 3. szerencsés alkat, mert fenékre hízik, nem hasra, így egészségügyi szempontból nem veszélyes annyira, mint pl. a 2. Esztétikusak, ez a súlyfelesleg még nem halálos, csak amikor valaki fiatalon ilyen alakkal rendelkezik, esélyes, hogy 50 felett erősen hízni kezd, ami viszont már sok szempontból veszélyes.
2015. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Az első az, amire azt mondom, hogy tényleg átlagos, a másik kettő teltkarcsú, de abszolút jól néznek ki,csinosak,jók az arányok. Viszont nem átlagos, kevés nőnek van ilyen hangsúlyos dereka/csípője.

Szerintem élőben nem is láttam még olyat,mint pl a 2.

2015. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én már kislányként sem voltam vékony, bár duci sem, akkor nagyon nem állt jól az a plusz 2-3kg. Azonban azt vettem észre, hogy ahogy idősödöm és nőiesedtem kifejezetten jót tesz a már kifejlett testemen a zsír. Kislányként még nem voltam esztétikus, utáltam is magam érte, most több felesleg van rajtam, 164 centi mellé 68kg vagyok, de valahogy jól érzem magam. Egy tapasztalt férfival múltkor lefeküdtem és folyamatosan azt hajtogatta, hogy neki még csak vékony barátnői voltak, de iszonyúan ráizgult az én husijaimra és ezt minden alkalommal elmondja. Sokan megbámulnak és odajönnek hozzám, hogy én vagyok az ideáljuk. Kezdem megtanulni szeretni magam, de emellett nem hanyagolom el a sportot és az egészségemet.
2015. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
6-os: a 2. is durván körte alkatú, nem a hasra hízós fajta...
2015. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
9-es, igazad van, újra megnéztem, tényleg, csak a képen a hasa hangsúlyos, biztos ezért emlékeztem arra. Ő mondjuk laikus szemmel is durván agyon van photoshoppolva, szóval az alap véleményemet tartom. :)
2015. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!