Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolat az elsővel ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat az elsővel ennyi idő után. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Viszonylag későn, 23 évesen veszítettem el a szüzességemet egy sráccal, akivel jártunk 1 évig, majd vége lett, nagyon csúnyán. (tipikus nem érzek szerelmet irántad történet, veszekedés, csalódás...) Most vagyok 26 éves, kb. 2 éve nem beszéltünk, de úgy gondolom fontos ember volt az életemben, és annak ellenére mit tett velem, nem tudok haraggal gondolni rá, vagy úgy mintha senki lett volna az életemben, hiszen vele sexeltem először.

Még mindig hiányzik kicsit, de jó lenne barátként, de nem vagyok biztos az érzelmeimben, de nem hülyeség csak úgy megszakítani minden kapcsolatot valakivel aki fontos volt nekünk egyszer?

Lehet hogy még szerelmes vagyok? Bár később sem hiszem hogy változni fog ez. A srác épp külföldön dolgozik, Bécsben, néha én is járok arra család miatt, és arra gondoltam találkoznék vele legközelebb, vagy még nem vagyok rá készen?



2015. márc. 22. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Minek ezt erőltetni? Annak a kapcsolatnak vége, ne loholj utána, mint valami kiskutya, lépj tovább és keress mást.
2015. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"hiszen vele sexeltem először."

Ez pont baromira semmit se jelent, csak egy csajnak.

Szerintem ne erőltesd, ő már rég túl van rajtad, és másokon is. Csak magamból kiindulva ha az egyik szűz exem jönne, gyakorlatilag szóba se állnék vele, ha lenne valakim, és ha nem, akkor se.

Rég volt, nem érdekel már, új vizeken evezek...

Pasiként írom, de lehet ő más.

2015. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első: nem párkapcsolatot akarok erőltetni, de érdekel hogy van és amúgy is barátként kezdtük
2015. márc. 22. 22:15
 4/5 A kérdező kommentje:

második: miért ne állnál vele szóba? hisz valószínűleg volt oka hogy akkor összejöttetek, biztos volt valami közös hullámhossz, miért ne lehetne beszélgetni egy jót?

én kíváncsi lennék hogy alakul az élete attól függetlenül hogy tudom, nem működne. vagy ez önámítás?

2015. márc. 22. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván dumálni bármikor el tudod érni majd,

de ezen kívül sok mindenre ne számíts, főleg ha a volt

pasid szeret élni, és csajozni.

Akkor neki egy kaptafa, volt jópár, lesz is, nem azon fog gondolkodni, hogy ha nincs semmi, akkor majd egy exet előkapok.

Ha pedig van, akkor meg te is tudod, hogy a beszéden kívül nem sokan kockáztatják a jelenlegit (bár mindig fincsi visszatalálni így valakihez, és lelépni reggel :)).

Már ha szexre célzol.

2015. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!