Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire létező jelenség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire létező jelenség, hogy napjainkban már a hölgyek is szednek fel pasit?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
hát szerintem kb semennyire :D Pláne nem magyarországon. A legtöbb nő kiteszi magát a kirakatba és várja a kapást...
2015. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon,az a ritka mar ha forditva tortenik.A csaj kinezi a pasit es megszerzi.A csunya fiuk mint en,eselytelenek barmire.
2015. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt mar benne reszem. De kb csak annyi volt, hogy megjegyezte tetszem neki. Innentol jott a tobbi magatol.
2015. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én le se tudom őket vakarni
2015. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak lenne benne részem! /F.
2015. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Manapság már a 14 éves lányok másznak rá a fiúkra. Amikor én vpoltam 14 még mi másztunk rá a lányokra, azok meg utáltak mint a szart, pedig semmi rosszat nem tettünk ellenük.
2015. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van benne igazságtartalom.
2015. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 opened paradise ***** válasza:

Hajjaj :D


De azoknak,akik akarnak valamit,de csak "jeleket" küldenek:

Nem kriptográfus vagyok,mondd a szemembe backi!

2015. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jellemző. Sajnos, te hiába akarsz a hagyományos értékrend szerint viselkedni, mire észbe kapsz, már valósággal ráerőszakolja a kiszemeltedre magát valaki más. Az online társkeresőn ahol voltam lehet látni a riválisokat is. Az egyik hölgy mottója a 21. század nőinek a mottója is egyben: "A férfi nemnél jobban szeretem az igent". Sokat sejtető mottó. Tényleg a nők hajtanak a férfiakra, ezt undorítónak tartom. Félreértés ne essék, nem a kastélytoronyban az ablakból kibámulva és sóhajtozva várom a szőke herceget, de ehhez a trendhez, amely szerint a nők udvarolnak a férfiaknak, nem tudok alkalmazkodni. Mi nők vagyunk a hibásak, hogy a férfiak így elkényelmesedtek. Ezt szokták meg. A nők nagy része már tálcán kínálja magát.
2015. márc. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk én kezdeményeztem, mert a barátom nem tudta én hogy érzek és nem akarta a barátságunkat eldobni :)
2015. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!