Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 és fél után szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél után szakított a barátnőm, hogy ő már nem szerelmes. Élőbe találkozásnál nem úgy viselkedik mint amit üzenet be ír. Igazi szerelmes pár voltunk. Lehet még valami?

Figyelt kérdés
L20 én21.2015. 03.18. -án szakítottunk.1 órán keresztül személyesen beszéltünk. Úgy váltunk el, hogy mindketten sírtunk szorítottuk és nem akartuk elengedni egymást, még csók is volt. Mit tegyek?Mondtam neki hogy nem tudom felfogni és nem is karom azt hogy szakítunk.Erre a válasz az volt h ő sem fogta fel.Lehetséges hogy most mély ponton van ő is és a kapcsolat is?Sokat járt pszichológus hoz nem miattam hanem az előző barátja miatt.Úgy érzem nála jobbat sosem találnék.Sokszor olyat mondott hogy nagyon szép gyerekeink lennének stb.meg már kiskorunkban is összeilletünk.Legutolsó ilyen is kb.3hete volt aztán most meg a szakítás nem értem.Tud az ember újra "szerelmes" lenni idővel?Bár ugy hallottam a szeretet erősebb mint a szerelem.Pár hete még azt is terveztük , hogy hova mennénk áprilisba nyaralni..

2015. márc. 23. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet megtudta hogy halálos beteg és nem akarja hogy lásd szenvedni
2015. márc. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De pozitív vagy, előző.. szerintem szimplán csak ráébredt, hogy nem szeret, másképp akar élni, de a megszokás és közös emlékek miatt még visszahúzza a szíve. Ettől függetlenül a kapcsolatnak vége. Mindig van egy hosszabb-rövidebb gyászidőszak.
2015. márc. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne picsogj már...

Nem vagy szerelmes, édes? Jó, akkor menj Isten hírével. Csinálj, amit akarsz, de ha egyszer az életben szükséged lesz valamire, vagy valakire, hát ne hozzám fordulj, mert olyat még nem láttál, ahogy én el foglak küldeni a jó büdös francba. Na, húzzál a vérbe, megyek sörözni a haverokkal.

Ja, és ne hívj fel ma éjjel, más dolgom lesz...

Pusziiiiiiiiiiii :*

2015. márc. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!