Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogyan utasítsam vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan utasítsam vissza egy osztálytársam minimális megbántással?

Figyelt kérdés

Feltűnt,hogy mostanában kicsit máshogy néz rám,illetve találtak a barátnőim egy levelet ahol epp mondta ezt a fiuknak hogy en tetszem neki.Egy barátnőmtől pedig azt kérdezte hogyan hívjon randira egy lányt.Nagyon jo fej,nem is nez ki rosszul csak egyszeruen nem tudnek ra ugy nezni mint egy ferfira aki ,,nagyobb"nalam(nem fizikailag).

Mivel egy kedves es jo ember nagyon nem szeretnem megbantani.

A korabbi visszautasitasaim pedig masok mivel o osztalytars vagyis szinte mindennap latni fogom.

(Az ekezethiányokra pedig bocsánat)


2015. márc. 23. 16:06
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Enis ugyanebben a helyzetben voltam/vagyok.

En azt tanacsolom neked amit enis tettem, hogy megmondtam neki hogy en nem tudok ra ugy nezni, ahogy te is mondtad, meg h nem az eseted :)

2015. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsi az lemaradt h 17/L
2015. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amig nem kezdemenyezett addig hogy utasithatod vissza :D? Am pontosan mi a bajod vele (csak kivancsiasagbol)
2015. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Meg el se hivhatlak egy u:ccsire?
2015. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!