Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szrintetek van nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szrintetek van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel tök jóba vagyok és nem tudom h csak barátként néz rám vagy esetleg többet jelentek neki mert mindíg kérdezi h megyünk-e együtt haza meg a többi lánnyal szemétkedik de velem valahogy nem meg a múltkor az egyik fiú haverom megölelt és ő pont látta és el lökött tőle és majdnem megverte. Szerintetek???

2015. márc. 23. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Intő jel, ha más lányokkal szemétkedik és szét akar verni valakit, aki hozzád ér. Igen, valamit akar tőled, valószínűleg tetszel neki. De ez nem romantikus, normális vagy vicces/aranyos. Az ilyen ember veszélyes, kérdező. Birtokolni akar (aki hozzád ér, meg akarja verni) és titkon egy tiszteletlen tahó (más lányokkal szemét). Ez nincs rendjén. Vedd észre és koptasd le.
2015. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos van, de ha esetleges kapcsolat alatt is így viselkedik (majdnem megverte) akk gondok lesznek
2015. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"...egyik fiú haverom megölelt és ő pont látta és el lökött tőle és majdnem megverte ..."


Szerintem? Szerinted?


"...el lökött töle ..."


Lehet szerelmes vagy és nem látsz?

Hát én tuti nem akarnék tőle semmit!

2015. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Bejössz neki szerintem, de egy ilyen ember akár még téged is simán megverhet egyszer...
2015. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint értettem h valakit szétvert hanem nem hagyta :/
2015. márc. 23. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!