Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért utasít el minden pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért utasít el minden pasi mert kövér vagyok? Esélyem sincs boldog párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mindig is kövér voltam, nem tudom milyen normális testben élni. Nekem soha nem udvaroltak a fiúk, mint más lányoknak, én senkit sem érdekeltem soha. Viszont nekem mindig voltak szerelmeim, amik ha kiderültek akkor az illető mindig elutasított, megalázott. Ez ugyanígy folytatódott felnőttként is, a 25 feletti férfiakat sem érdeklem, magától senki nem próbálkozik, ha én flörtölök akkor elhessegetnek. Amik voltak párkapcsolataim mind kompromisszumos alapon voltak. Se én nem tetszettem a pasinak, se ő nekem külsőre. Esélyem sincs olyan kapcsolatra ahol testileg is vonzódom az adott férfihez?
2015. márc. 22. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Valogass csak draga.....-_-
2015. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nos, egy magasság meg egy kg elférne az info közé. Meg, az is, hogy miért vagy kövér, ha annak gondolod magad. Mi az oka?
2015. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Hány éves vagy, hány kg? Privátban mutatsz képet?
2015. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
Minek a kep egy dagadt disznorol akinek csak helyes pasi kell.
2015. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Azért utasítanak el téged, mert látszik rajtad, hogy önmagadat nem tudod elfogadni, egyáltalán nem vagy boldog. Akkor hogyan kérheted azt, hogy más elfogadjon téged? Amúgy pajzsmirigy probléma okozhat elhízást.


21/F

2015. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
És mit tart vissza attól, hogy lefogyj?
2015. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg sport, lefogyni, vagy az ki van zárva?
2015. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

den pasi szereti, kedveli a manöken alkatú nőket. Én is a nőies alkat híve vagyok. Több olyan ismerösöm is volt akik kimondottan a kövér nőket kedvelték.

Olyan is volt akinél a nő egy mázsánál kezdődött. Nem a levegőbe beszélt, be is tartotta! Született két gyermekük és nagyon boldogan éltek együtt majdnem 40 évig. Akkor sajna a szíve megállt! Nyugodjon békében!

Te viszont ne add fel!

2015. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy kövér vagy nem lehet kizárólagos ok, viszont a külsőd miatti kesergés egy igazi pasitaszító eszköz.


Az egyetlen megoldás amit ismerek: amin lehet javítani, azon javíts és amin nem lehet,azt pedig fogadd el.


Lehet, hogy nem ez a megoldás, de nekem ez jött be.

2015. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Azért utasít el minden csaj mert vékony vagyok? Esélyem sincs boldog párkapcsolatra?
2015. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!