Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elpirulok, akkor ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elpirulok, akkor ezt hiszi?! És ti fiúk mit gondoltok, ha elpirul a lány, akinek bókoltok/ugrattok?

Figyelt kérdés

Szóval elpirulok, ha ugrat, bókol, vagy van egy olyan megjegyzése... és ezt ő észreveszi és szóváteszi, mosolyog rajta. De ugye nem hiszi azt, hogy tetszik nekem?

Mert ezt olvastam egy cikkben: Freud szerint az elvörösödés összetett folyamat, amelyet elfojtott nemi késztetések váltják ki. Tehát burkolt formában közöljük másokkal erotikus ösztönzéseinket.

Hö? Akkor most ezt kajak leveszi? Tényleg azt hiszi? És ti fiúk: mire gondoltok, amikor egy lány elpirul egy megjegyzésetekre? Hova teszitek, ha

a, nem tetszik

b, tetszik

az adott lány?



2012. márc. 5. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy, hiába is tagadod :)
2012. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Freud doki mindenben az elfojtott nemi késztetéseket és a gyermekkori traumákat látta.
2012. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szerelmes az nem vagyok, az tuti, alig 2-3 hete ismerem és különben sem voltam még soha szerelmes, ha az lennék, csak tudnék róla, nem? :)


háát, van igaza a dokinak valamiben, nem? :)

2012. márc. 5. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést tegnap csupán háromszor tették fel.

Használd a keresőt!!

2012. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem. A pirulás lehet a zavar jele is, vagy szégyenlősség.
2012. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én azért nem vagyok olyan szégyellős. :)
2012. márc. 5. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Freud sok mindenben tévedett. A pszichológusoknak is csak azért tanítják mert a pszichoanalízis az ő nevéhez (is) fűződik. Ettől függetlenül elavultnak tartják.

Szerintem nem az jön le neki, hogy tetszik- sokkal inkább az, hogy zavarban vagy, esetleg elszégyelled magad mert valami szexuális tartalmú dologra gondoltál vagy hasonlóról van szó, esetleg, hogy szűz vagy.

2012. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!